امام‌جمعه بندرانزلی:

شبهه‌افکنان داخلی پیاده‌نظام دشمنان خارجی هستند

امام‌جمعه بندرانزلی با تأکید بر اینکه شبهه‌افکنان داخلی پیاده‌نظام دشمنان خارجی هستند افزود: مردم بصیر و هوشیار ایران اسلامی می‌دانند که با تلاش مسئولان و صبر مشکلات اقتصادی برطرف می‌شود.

شبهه‌افکنان داخلی پیاده‌نظام دشمنان خارجی هستند

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید عبدالجواد شمس‌الدین صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح با اشاره به فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: انقلاب اسلامی 40 سال پرافتخار را در سایه مکتب اسلام پشت سر گذاشته است.

وی با بیان اینکه ایران در زمان حکومت پهلوی تحت سلطه کشورهای استکباری قرار داشت گفت: شهادت عالم بزرگی مانند میرزا کوچک جنگلی سند سلطه بیگانگان بر کشور ایران در زمان حکومت طاغوت است.

امام‌جمعه بندرانزلی استقرار حاکمیت الله را ثمره برپایی انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: انقلاب اسلامی ایران سبب شد تا به‌جای حکومت استبدادی، حکومتی اسلامی به رهبری رهبران الهی در ایران مستقر شود.

وی با اشاره به پیشرفت‌های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی و رهبری داعیانه مقام معظم رهبری بیان کرد: پیشرفت‌های عظیم جمهوری اسلامی دوستان را به تحسین و دشمنان را به یاوه‌گویی و ترس واداشته است.

شمس‌الدین با بیان اینکه پیشرفت‌های جمهوری اسلامی عمدتاً توسط جوانان ایران اسلامی محقق شده است گفت: پیشرفت نیروهای مسلح سبب افزایش قدرت‌های بازدارندگی جمهوری اسلامی شده است.

وی با تأکید بر اینکه کارشناسان و تحلیل‌گران آمریکایی اعتراف کردند که سلاح‌های جمهوری اسلامی آمریکا را هراسان کرده است افزود: آن‌ها اعتراف کرده‌اند که هیچ کشوری نتوانسته است مانند ایران آمریکا را به چالش بکشد.

امام‌جمعه بندرانزلی با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها، اعراب سعودی کودن و شیرده را به‌عنوان سپر خود قرار داده‌اند تصریح کرد: در کنار تمام تلاش‌های دشمن علیه ایران، برخی افراد کوته‌بین در داخل کشور این شبهه را ایجاد می‌کنند که باوجود مشکلات اقتصادی چرا باید برای ساخت تجهیزات دفاعی هزینه کنیم.

وی با تأکید بر اینکه شبهه‌افکنان داخلی پیاده‌نظام دشمنان خارجی هستند افزود: مردم بصیر و هوشیار ایران اسلامی می‌دانند که با تلاش مسئولان و صبر مشکلات اقتصادی برطرف می‌شود.

شمس‌الدین توان دفاعی جمهوری اسلامی را ضامن امنیت کشور و منطقه دانست و گفت: ایران اسلامی بارها اعلام کرده است که در کمال صلح در کنار کشورهای منطقه حضور دارد اما اگر دشمنی علیه جمهوری اسلامی اقدام کند پاسخ دندان‌شکنی می‌گیرد.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی باوجود تمام تحریم‌ها به پیشرفت خود ادامه می‌دهد گفت: الحاق ناوشکن «سهند» و زیردریایی‌های «فاتح» و «غدیر» بخشی از این پیشرفت‌ها است.

امام‌جمعه بندرانزلی با اشاره به اینکه امروز دشمن متوجه شده که اگر علیه جمهوری اسلامی اقدام کند منافع خودش و کشورهایش در منطقه مورد تهدید قرار می‌گیرد افزود: سران نظامی آمریکا در روزهای اخیر اعتراف کرده‌اند که نمی‌توانند با جمهوری اسلامی وارد جنگ نظامی شوند.

وی با تأکید بر اینکه امروز دشمنان انقلاب اسلامی در مقابل ملت دلاور ایران ابراز عجز می‌کنند گفت: این اقتدار و سربلندی نتیجه حضور نیروهای انسانی متعهد و شجاع و همچنین تجهیزات دفاعی پیشرفته است.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 46794

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر