مسؤول سازمان فضای مجازی سپاه قدس گیلان:

فریاد یا لثارات الحسین (ع) لشکر فضای مجازی باید از گیلان برخیزد

مسؤول فضای مجازی در استان گیلان با اشاره به تربیت متربیان سواد رسانه‌ای گفت: فریاد یا لثارات الحسین (ع) لشکر فضای مجازی باید از گیلان برخیزد.

فریاد یا لثارات الحسین (ع) لشکر فضای مجازی باید از گیلان برخیزد

گیلان خبر: سجاد ستوده صبح امروز در گردهمایی فعالان فضای مجازی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد رشت اظهار کرد: تشکیل شیکه سایبری از اقداماتی بود که از ابتدای فعالیت قضای مجازی در استان گیلان انجام شد.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر بیرون راندن دشمن از فضای مجازی بیان کرد: هدف اصلی ما تبلیغ و ارتقای سواد فضای مجازی در بین فعالان در سطح نخست و عموم مردم در سطح دوم بود.

مسؤول سازمان فضای مجازی سپاه قدس گیلان با اشاره به تربیت متربیان سواد رسانه‌ای گفت: پایگاه‌های بسیج باید پرچم دار نهضت سواد مجازی در جامعه باشند.

ستوده با اذعان به اینکه شبکه فعالان فضای مجازی در گیلان حتی ۱۰ درصد ظرفیت استان نیز نیستند بیان کرد: باید با شناسایی و همکاری تمامی فعالان باید حضور و فعالیت و فعالان را تقویت ببخشیم.

وی با تاکید بر ارتقای کیفیت حضور در فضای مجازی گفت: در بازه‌ای ۹ ماهه باید بتوانیم توانی قوی در حوزه تواید محتوا در تمامی شبکه‌های مجازی در گیلان ایجاد کنیم.

مسؤول سازمان فضای مجازی سپاه قدس گیلان با اشاره بر اینکه هر کدام از فعالان و علاقه‌مندان یک مجاهد در فضای مجازی است تصریح کرد: فعالان شبکه حوزه مجازی باید در روستاها و دیگر مناطق محروم علاقه‌مندان به این حوزه را شناسایی و طبق فرمایشات رهبر انقلاب یک لشکر فضای مجازی ایجاد کنیم.

ستوده با تاکید یر اینکه فریاد یا لثارات الحسین (ع) در ایجاد لشکر فضای مجازی باید از گیلان بلند شود گفت: ما در این استان افرادی داریم که در حوزه‌های فنی اقدامات ویژه‌ای انجام می‌دهند که حتی در کشور شناخته نشده‌اند بنابراین باید در شناسایی این افراد به یکدیگر کمک کنیم.

گردهمایی فعالان فضای مجازی امروز میزبان دو شهید گمنام بود که عطر شهادت را از سال‌های دور دفاع مقدس در شهر رشت پراکندند.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47073

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر