رئیس سازمان فضای مجازی بسیج کشور:

فعالیت‌های بسیج در فضای مجازی فراجناحی است

رئیس سازمان فضای مجازی بسیج کشور با بیان اینکه قدرت بسیج در فضای مجازی یک قدرت مؤلفه نرم در انقلاب است گفت: فعالیت‌های بسیج در فضای مجازی فراجناحی است و در اختیار پیشبرد راهبردهای نظام در بحث منافع ملی است.

فعالیت‌های بسیج در فضای مجازی فراجناحی است

گیلان خبر: مسلم معین پیش از ظهر امروز در گردهمایی فعالان فضای مجازی بسیج گیلان با بیان اینکه همایش فضای مجازی کشوری مورد تجزیه تحلیل اندیشکده رژیم صهیونیستی قرار گرفت اظهار کرد: این گردهمایی امروز نیز یکی دیگر از تأثیرگذارترین برنامه فضای مجازی کشور است.

وی با اشاره به اینکه تأثیر دشمن در فضای مجازی افول پیداکرده افزود: فعالیت‌های نیروهای انقلابی و بسیجی و روشنگری‌ها آن‌ها باعث شکست دشمن در فضای مجازی شده است

رئیس سازمان فضای مجازی بسیج کشور با بیان اینکه فرهنگ سواد فضای مجازی باید در جامعه منعکس شود گفت: شبکه مردمی و سایبری بسیج فقط در شبکه‌های اجتماعی فعال نیست و در اکثر بخش‌ها شبکه‌سازی صورت گرفته است و ظرفیت‌های قابل‌توجهی نیز وجود دارد.

معین با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری نیز پیگیر فعالیت‌های فضای مجازی است بیان کرد: مقام معظم رهبری در جلسات از ما مطالبه گری می‌کنند، شبکه مردمی سایبری انقلاب بنای نوپا تازه شکل‌گرفته است و مانند ساختمانی است که پی مستحکمی دارد اما در و پنجره ندارد ولی از وضعیت شاکله و تولید عظمتش قابل‌مشاهده است.

وی با بیان اینکه قدرت بسیج در فضای مجازی یک قدرت مؤلفه نرم در انقلاب است گفت: فعالیت‌های بسیج در فضای مجازی فراجناحی است و در اختیار پیشبرد راهبردهای نظام در بحث منافع ملی است.

رئیس سازمان فضای مجازی بسیج کشور بیان کرد: هرچقدر درزمینهٔ تولید محتوا تلاش کنیم تا زمانی که در زیرساخت دشمن قرار داریم فایده‌ای ندارد بلکه باید پلتفرم‌های داخلی را تقویت کنیم و جنبش مطالعه گری نیز در این زمینه فعال و شبکه ملی اطلاعات نیز فراگیر شود.

معین با اشاره به اینکه 60 درصد مردم ایران از شبکه‌های اجتماعی خارجی استفاده می‌کنند خاطرنشان کرد: اکنون حاکم اذهان در جمهوری اسلامی مدیر تلگرام و اینستاگرام است.

وی با بیان اینکه از حوزه مرزبانی فضای مجازی غفلت شده گفت: در تمام دنیا در حوزه فضای مجازی مرزبانی بر عهده نیروهای مسلح آن کشور است اما در کشور ما در عهده وزارت ارتباطات است.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47074

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر