در نشست مشترک آیت‌الله فلاحتی با سردار اشتری مطرح شد

افزایش اعتماد مردم به نیروی انتظامی

افزایش اعتماد مردم به نیروی انتظامی،حمایت مردم از ناجا به عنوان سرمایه اجتماعی و بروز بودن نیروی انتظامی مهمترین تأکیدات مشترک نماینده ولی‌فقیه در گیلان و فرمانده نیروی انتظامی بود.

افزایش اعتماد مردم به نیروی انتظامی

گیلان خبر: آیت‌الله رسول فلاحتی ظهر امروز در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه  حضور سردار اشتری سبب تحولات خوبی در نیروی انتظامی شده است اظهار کرد: نیروی انتظامی نیروی امین مردم است که مردم نگاه ویژه‌ای به این نیرو دارند.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی در عرصه شهری فعالیت‌های خوبی داشته است گفت: هجمه دشمن به نیروی انتظامی به دلیل حمایت و پاسداری این نیرو از انقلاب و ارزش‌های اسلامی است.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه نیروی انتظامی حافظ منافع مردم است افزود: حمایت مردم از ناجا به‌عنوان سرمایه اجتماعی حائز اهمیت است.

وی با اشاره به اینکه سرکشی مداوم متولیان امر از پاسگاه‌ها به‌ویژه پاسگاه‌های دوردست حائز اهمیت است اظهار کرد: فعالیت‌های نیروی انتظامی در راستای نیات و اهداف انقلاب اسلامی موفقیت‌آمیز است.

 

افزایش اعتماد مردم به نیروی انتظامی/به روز بودن ویژگی ناجا است

فرمانده نیروی انتظامی نیز در این دیدار با تبریک انتصاب آیت‌الله فلاحتی به‌عنوان نماینده ولی‌فقیه در گیلان از طرف مقام معظم رهبری اظهار کرد: نیروی انتظامی به لطف الهی و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب کارهای بزرگی در کشور انجام داده است.

سردار حسین اشتری به ایجاد امنیت عمومی و آرامش در جامعه توسط نیروی انتظامی در اغتشاش‌های دی‌ماه سال گذشته اشاره کرد و افزود: آرامش موجود در جامعه با هوشیاری مردم و رهنمودهای مقام معظم رهبری تحقق پیدا کرده است.

وی با اشاره به مأموریت‌های مختلف ناجا به‌ویژه در حوزه اقتصادی، ارز و سکه از سال گذشته بیان کرد: تجمع رانندگان و خشک‌سالی‌ها از موارد دیگری محسوب می‌شود که نیروی انتظامی عمل کرد خوبی از خود ارائه کرده است.

فرمانده نیروی انتظامی به موفقیت مأموریت بزرگ نیروی انتظامی در اربعین اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی در استان‌ها به آمادگی خوبی رسیده است.

اشتری با بیان اینکه به روز بودن از ویژگی‌های نیروی انتظامی است افزود: ناجا حضوری مقتدرانه و هوشمندانه در عرصه‌های مختلف دارد.

وی به شاخص متفاوت آسیب‌های اجتماعی در استان‌های مختلف اشاره کرد و افزود: اقدام‌های پیشگیرانه خوبی در گیلان انجام‌شده اما با ایدئال‌ها فاصله داریم.

فرمانده ناجا با اشاره به اینکه اعتماد مردم به ناجا در استان‌ها افزایش پیدا کرده است گفت: روزبه‌روز محبوبیت ناجا بین مردم بیشتر می‌شود و مدارا با مردم گفتمان نیروی انتظامی است.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47076

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر