کریمی قدوسی:

ادامه روند اجرایی برجام را غیرممکن است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرایی نبودن برجام در دنیا گفت: اروپا قطعاً از آمریکا پیروی خواهد کرد و مذاکره با آن‌ها سودی نداشته و برجام شکست خورده است ولی دولت‌ جرأت اعلام این شکست را ندارد.

ادامه روند اجرایی برجام را غیرممکن است

گیلان خبر: کریم قدوسی با بیان اینکه دشمن با انجام توطئه‌های مختلف سعی در سرنگونی انقلاب دارد اظهار کرد: استکبار در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب تمام سعی خود را برای اهمال سخت‌ترین فشارها به ملت ایران‌ می‌کند تا مردم‌ را‌ به برای تظاهرات به خیابان بکشاند.

وی با اشاره به اهداف استکبار در فتنه سال ۸۸ گفت: فتنه سال ۸۸ یک فتنه سیاسی امنیتی بود و برای انجام آن سال‌های زیادی برنامه‌ریزی کردند تا انقلاب را سرنگون کنند ولی مردم با حضور در راهپیمایی ۹ دی بخشی از شبکه آن‌ها را متلاشی کردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اذعان‌‌‌ به اینکه استکبار بعد از فتنه سال ۸۸ به این باور رسیده است که با ایجاد تظاهرات نمی‌تواند انقلاب را سرنگون کند بیان کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی بعد از ناکامی برای براندازی نظام در سال ۸۸ برنامه‌های راهبردی خود را به خارج مرزهای ایران کشاندند تا از این طریق بتوانند بر مردم و نظام غلبه کنند‌.

قدوسی فتنه جدید دشمن را فتنه اقتصادی دانست و افزود: یکی از راه‌های دشمن برای ایجاد فتنه در کشور ایجاد فشار اقتصادی بر مردم و درنتیجه ایجاد بیکاری، گرانی و فقر در کشور است تا از این طریق مردم را به خیابان بکشاند.

وی با تأکید بر توجه ویژه مسؤولان برای شناسایی این‌گونه‌ فتنه‌ها در کشور گفت: دشمن سعی دارد برنامه خود را طوری انجام دهد که مردم فکر نکنند که فتنه‌ای در کار است تا آن‌ها را به خیابان‌ها بکشانند به همین منظور نقش مسؤولین در این مواقع بسیار مهم است.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برجام هیچ دستاوردی برای نظام نداشته است تصریح کرد: دولت می‌داند برجام‌ شکست خورده و هیچ دستاوردی برای مردم و نظام ندارد ولی جرات اعلام شکست درباره برجام را ندارد اعلام آن را شکستی برای خود می‌داند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه روند اجرایی برجام را غیرممکن دانست و افزود: مردم دیگر می‌دانند که برجام اجرایی نمی‌شود زیرا مذاکره با اروپا هیچ فایده‌ای ندارد چون آن‌ها قطعاً از آمریکا پیروی می‌کنند.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47089

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر