رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان خبر داد

حضور 36 اکیپ نظارت و بازرسی در بازار

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با اشاره به حضور تعداد 36 اکیپ بازرسی در طرح ویژه شب یلدا در بازار گفت: به جهت ضرورت تعادل قیمت‌ها در بازار، طرح نظارتی شب یلدا تا پایان آذر ماه اجرا می‌شود.

حضور 36 اکیپ نظارت و بازرسی در بازار

گیلان خبر: فرهاد دلق‌پوش صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در جهت تنظیم بازار و آسایش مردم طرح ویژه شب یلدا در گیلان برگزار می‌شود اظهار کرد: تعداد 36 اکیپ بازرسی در طرح ویژه شب یلدا در بازار حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه به جهت ضرورت تعادل قیمت‌ها در بازار، طرح نظارتی شب یلدا تا پایان آذر ماه اجرا می‌شود افزود: به جهت نیاز خانوارها و اعمال قیمت مناسب و جلوگیری از سوءاستفاده برخی عوامل فرصت‌طلب در بازار، طرح نظارتی شب یلدا که از تاریخ 26 آذر آغازشده تا پایان روز جمعه ادامه دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان بیان کرد: تنظیم بازار جهت ایجاد آرامش روانی برای مردم یک امر ضروری است و در راستای کنترل و نظارت بر قیمت فروش کالاها نیز تاکنون اقدامات خوبی انجام‌شده است.

دلق‌پوش با اشاره به اینکه نظارت بر نصب برچسب و صدور فاکتور انواع شیرینی در قنادی‌ها در دستور کار سازمان قرار دارد افزود: نظارت بر قیمت آجیل و تنقلات، بررسی برگ خریدهای خرید و کنترل رعایت درصد سود عمده و خرده‌فروشی و اعمال کنترل بر قیمت انواع میوه ازجمله اقدامات سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان است.

وی با اشاره به برنامه‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان به مناسبت شب یلدا افزود: میزان ۳5 تن گوشت منجمد برزیلی را با قیمت هر کیلو ران 29 هزار و 500 تومان و سردست 28 هزار و 500 تومان و گردن 28 هزار تومان در روز پنجشنبه از ساعت ۸ صبح در تمام شعبات فروشگاه‌های بزرگ توزیع می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با اشاره به آدرس فروشگاه‌های محل توزیع گوشت منجمد تصریح کرد: مردم می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای کوروش، سون و جانبو در سطح استان گیلان، فروشگاه پژمان تولم شهر، فروشگاه تعاونی جهاد رشت، فروشگاه چشمک آستانه‌اشرفیه و شعبات دیگر فروشگاه افق در منطقه ۲۰ رشت، صومعه‌سرا و تالش و نیز در محل‌های نمایشگاه‌های ویژه شب یلدا در صومعه‌سرا گوشت موردنظر خود را تهیه کنند.

دلق‌پوش با تأکید بر اینکه تشدید نظارت‌ها و برگزاری نشست با اتحادیه‌ها از اهداف و اولویت‌های اصلی طرح نظارتی ویژه شب یلدا است بیان کرد: رصد روند قیمت کالاها و تأمین مناسب کالاهای موردنظر از اهداف اصلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان تا پایان سال است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با بیان اینکه مردم در صورت مشاهده تخلف به ما اطلاع دهند گفت: مردم می‌توانند با اطلاع تخلفات صنفی به سامانه تلفنی ۱۲۴ به بهتر شدن وضعیت نظارت در بازار کمک کنند.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47090

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر