اجتماع عظیم طلایه‌داران بصیرت گیلان/سکوتمان از نجابت است

مردم گیلان به‌عنوان پیشتازان بصیرت در سال 88 صبح امروز در میدان شهدای ذهاب رشت برای بیعت مجدد با آرمان‌های انقلاب و ولایت تجمع کردند.

اجتماع عظیم طلایه‌داران بصیرت گیلان/سکوتمان از نجابت است

گیلان خبر: صبح امروز هم‌زمان با گرامیداشت یوم‌الله نهم دی‌ماه، تجمع وحدت‌آفرین و تاریخ‌ساز دیگری از سوی ملت غیور، انقلابی و ولایی رشت در میدان شهدای ذهاب این شهر برگزار شد.

امت حماسه‌ساز ۸۸ در رشت بار دیگر در راستای تجدید میثاق با امام، انقلاب و رهبری معظم بار دیگر در میدان شهرداری این شهر حضور به هم رسانده و ارادت و همبستگی ملی خود را بار دیگر به جهانیان اثبات کردند.

مردم شهیدپرور رشت خود را به مکانی رسانده‌اند که در دوران دفاع مقدس رزمندگان را برای پاسداری از انقلاب اسلامی و میهن اسلامی ایران به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل اعزام کرده و شهدای گلگون‌کفن را تقدیم نظام اسلامی کردند.

 

رشتوندان ولایی اعم از زن و مرد، کودک و پیر در همان نقطه‌ای که در ۸ دی سال ۸۸ بر اقیانوس پر متلاطم فتنه آب پاکی ریختند، پرشورتر از گذشته خود را به هم زیاده‌اند تا اثبات کنند تا پای جان در برابر تهدیدات خارجی و داخلی و در برابر منافقان خواهند ایستاد و خود را فدایی ولایت مطلقه فقیه خواهند کرد.

تجمع‌کنندگان امروز شهر رشت در سالروز غرورآفرین حماسه نهم دی به همه اعلام کردند که در راستای غرور و ‌عزت ملی پای آرمان‌های خود ایستاده‌اند و با آن عهدی که در بهمن سال ۵۷ با پیر خمین بسته‌اند ثابت‌قدم‌اند و در مسیر پرپیچ‌وخم انقلاب اسلامی که فروغ روشنی تمام جهانیان است باصلابت حرکت می‌کنند.

تجمع‌کنندگان امروز شهر رشت در کنار شعارهای وحدت‌بخش و دشمن‌شکن خود از فشار اقتصادی حاکم در جامعه انتقاد کردند و سکوتشان را نشان از نجابت خود برشمردند و کم‌کاری برخی از مسؤولان در تشدید فشارها را بیانگر اتحاد فتنه گران، منافقان و محتکران دانستند.

در پایان این اجتماع عظیم قطع‌نامه‌ای در مجکومیت فتنه 88 و عوامل آن در پنج بند قرائت شد.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47326

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر