مدیرکل ورزش و جوانان گیلان خبر داد

المپیاد ملی ورزشی بانوان به میزبانی رشت برگزار می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان از موافقت رئیس کمیته ملی المپیک برای برگزاری المپیاد ورزشی بانوان در رشت خبر داد و گفت: با حمایت استاندار گیلان اردوگاه ورزشی در راستای آماده‌سازی تیم‌های ملی در سواحل دریای کاسپین احداث می‌شود.

المپیاد ملی ورزشی بانوان به میزبانی رشت برگزار می‌شود

گیلان خبر: مریم بخشی با اشاره به احداث "کلینیک المپیک" در رشت اظهار کرد: دکتر صالحی رئیس کمیته ملی المپیک موافقت خود را با پیشنهاد احداث کلینیک درمانی برای جامعه ورزشی در گیلان اعلام کردند و به‌زودی دکتر نوروزی رئیس کمیسیون پزشکی این کمیته برای بررسی ساخت این کلینیک درمانی به گیلان سفر می‌کنند.

وی با اشاره به موافقت رئیس کمیته المپیک با برگزاری المپیاد ملی بانوان در رشت خاطرنشان کرد: کلیه هزینه‌های این مسابقات از سوی کمیته ملی المپیک پرداخت می‌شود، به‌زودی با حمایت‌های استاندار گیلان یک اردوگاه ورزشی ویژه آماده‌سازی تیم‌های ملی در سواحل دریای کاسپین نیز احداث می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با بیان اینکه ورزش بانوان در طول چهل سال انقلاب اسلامی رشد قابل‌توجهی داشته است بیان کرد: در طی این چهار دهه ورزش کشورمان جهش خیره‌کننده‌ای را تجربه کرده است و علاوه بر کسب مدال‌های متعدد جهانی، زیرساخت‌های ورزشی خوبی نیز فراهم‌شده است.

بخشی ادامه داد: در سطح بین‌المللی کرسی‌های متعددی در ورزش کسب کرده‌ایم و این نوید روزهای روشن در ورزش کشور را می‌دهد، ورزش استان گیلان در طی چهل سال اخیر پیشرفت محسوسی داشته است و با توسعه هر چه بیشتر زیرساخت‌ها آینده روشنی را متصور هستیم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47345

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر