پیشکسوت فوتبال:

عملکرد موذیانه برانکو در درگیری لفظی با سرمربی تیم ملی

پیشکسوت فوتبال کشورمان با اشاره به پیروزی پرگل تیم ملی کشورمان مقابل یمن گفت: در حواشی اخیر برانکو موذیانه عمل کرده است و این حواشی به کی روش انگیزه بیشتری برای رسیدن به فینال جام ملت‌های آسیا می‌دهد.

 عملکرد موذیانه برانکو در درگیری لفظی با سرمربی تیم ملی

گیلان خبر: محسن نصر با اشاره به پیروزی پرگل تیم ملی کشورمان مقابل یمن اظهار کرد: به دلیل نگاه برتری جویانه سرمربی تیم ملی کشورمان، بازیکنان از انگیزه بالایی برای پیروزی برخوردار بودند، خیلی زود به گل دست‌یافتیم و یمن را غافلگیر کردیم.

وی با اشاره به ناکامی تیم‌های مدعی نظیر امارات و استرالیا در گام نخست گفت: نخستین دیدار هر تورنمنتی سخت و حساس است، کی روش از مدت‌ها قبل این بازی را برای بازیکنان به‌اندازه کافی بزرگ و مهم جلوه داد و به همین دلیل توانستیم با پنج گل یمن را شکست دهیم این در حالی است که تیم‌های مدعی استرالیا و امارات نتوانستند در نخستین گام به پیروزی دست یابند.

بازیکن اسبق تیم فوتبال سپیدرود رشت با اذعان به بازی خوب بازیکنان تیم ملی مقابل یمن گفت: مهدی ترابی کمی از سایر بازیکنان بهتر بازی کرد و بهترین بازیکن زمین بود، این بازیکنان پیش‌ازاین کمتر فرصت عرضه اندام داشت و به‌خوبی توانست پاسخ اعتماد کی روش را بدهد.

نصر با بیان اینکه به بازی مقابل ویتنام خوش‌بین نیست گفت: این تیم برایمان مشکل‌ساز می‌شود و تصورم تساوی در این دیدار است، ایران به‌سختی از گروه خود صعود می‌کند ولی توانایی صعود به فینال مسابقات را دارد.

وی با اذعان به اینکه تا اینجای مسابقات ایران بهترین عملکرد را نسبت به سایر غول‌های آسیا داشته است افزود: بازی‌های ژاپن و عربستان هنوز آغاز نشده است و به‌ویژه ژاپن می‌تواند تیم خطرناکی در این جام باشد، این دو تیم از رقیب‌های سنتی کشورمان هستند و بازی مقابل این تیم‌ها همواره دشوار بوده است.

مدرس فدراسیون فوتبال کشورمان با اشاره به درگیری‌های لفظی کی روش و برانکو تصریح کرد: این حواشی به تیم ملی ضربه می‌زند ولی از سوی مقابل برای کی روش ایجاد انگیزه می‌کند تا تیم به فینال آسیا صعود کند، این انگیزه پیش‌ازاین نیز برای برانکو ایجاد شد و توانست به فینال جام باشگاه‌های آسیا به همراه پرسپولیس صعود کند.

نصر با اذعان به اینکه عملکرد برانکو در حواشی اخیر موذیانه بوده است گفت: عملکرد کی روش را ازنظر فنی و اخلاقی بسیار قبول دارم ولی در حواشی اخیر می‌توانست خویشتن‌داری کند، برانکو می‌دانست چگونه کی روش را عصبانی کند و در این راه موفق عمل کرد، برانکو برای تیم ملی حساسیت ایجاد کرده است و در سوی مقابل کی روش هم کم نیاورد و به این درگیری ادامه داد.

وی با بیان اینکه تماشاگران ایرانی رنگی هستند گفت: تعداد کمی از هواداران ایرانی فارغ از دورنگ قرمز و آبی هستند، طرفداران هر یک از دو تیم پایتخت وقتی سرمربی تیم محبوبشان را مورد هجمه ببینند، احساسی عمل می‌کنند.

پیشکسوت فوتبال کشورمان با اشاره به اینکه طرح سؤالات حاشیه‌ای در چین شرایطی به صلاح نیست تصریح کرد: خبرنگاری که این سؤال حاشیه‌ای را از سرمربی تیم ملی پرسید باید از سوی مقامات بالادستی خود توبیخ شود.

نصر با اشاره به اینکه در باد سه قهرمانی در جام ملت‌های آسیا خوابیده‌ایم گفت: بعد از انقلاب موفق به کسب انقلاب نشدیم، فکر می‌کنم مقابل عراق هم نتوانیم به پیروزی دست پیدا کنیم و این دیدار نیز با تساوی خاتمه یابد، اگر دو تساوی کسب کنیم به‌عنوان تیم دوم صعود می‌کنیم.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47417

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر