امام‌جمعه آستارا در مراسم معارفه فرماندار مطرح کرد

عدم ثبات مدیریتی در بیمارستان شهید بهشتی آستارا

امام‌جمعه آستارا در مراسم تکریم و معارفه فرماندار قدیم و جدید این شهرستان ضمن انتقاد از وضعیت اسفناک بیمارستان شهید بهشتی گفت: شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان شهید بهشتی شهرستان آستارا در کنار نبود پزشکان متخصص و تجهیزات پیشرفته پزشکی با عدم ثبات مدیریتی مواجه هستند.

عدم ثبات مدیریتی در بیمارستان شهید بهشتی آستارا

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم حافظ‌نیا پیش از ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه فرماندار قدیم و جدید این شهرستان اظهار کرد: علارغم تمام کاستی‌ها سعی کرده‌ایم همیشه با مسئولین همراه باشیم و اگر نقدی صورت‌گرفته در راستای کمک به شهرستان بوده است.

وی با بیان اینکه آماده هرگونه همکاری با فرماندار جدید شهرستان آستارا هستیم تصریح کرد: از فرماندار جدید این شهرستان و دیگر مسئولین انتظار داریم خط قرمزهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را رعایت‌کرده و در شأن مردم دین‌دار و انقلابی شهرستان آستارا رفتار کنند.

امام‌جمعه آستارا ضمن‌انتقاد از بحث درمان و وضعیت اسفناک بیمارستان شهید بهشتی این شهرستان افزود: نبود پزشکان متخصص، عدم‌ثبات مدیریتی در بیمارستان و شبکه بهداشت و درمان و نبود تجهیزات به‌روز ازجمله مباحثی هستند که گریبان‌گیر بیمارستان شهید بهشتی شده و شهروندان را شاکی کرده است.

روستاهای آستارا فاقد آب شرب هستند

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان نیز در مراسم مذکور ضمن قدرانی از تلاش‌های 23 ماه فرماندار پیشین شهرستان آستارا اظهار کرد: استان گیلان و شهرستان آستارا با مشکل آب شرب مواجه بوده و مردم در سطح شهر و روستاها قادر به تأمین آب شرب موردنیاز خود نیستند.

ولی داداشی با بیان اینکه امیدواریم شهرستان آستارا به آن نقطه هدفی که دولت برای این شهرستان درنظر گرفته است دست پیدا کند گفت: شهرستان آستارا به‌واسطه برخورداری از بندر، ریل و خشکی از یک بسته کامل حمل‌ونقلی برخوردار است که این بسته جهت شکوفایی نیاز به توجه استاندار دارد.

بهره‌برداری از 80 میلیارد تومان طرح در آستارا طی 23 ماه اخیر

فرماندار سابق شهرستان آستارا نیز در مراسم مذکور تعداد طرح‌های عمرانی قابل‌افتتاح در 23 ماه اخیر را 231 طرح عام‌المنفعه دانست و اظهار کرد: جهت بهره‌برداری از این تعداد طرح، حدود 80 میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شده است.

یونس رنجکش با بیان اینکه پیش از قبول فرمانداری شهرستان آستارا تاکنون یک جلسه هم درخصوص سامان‌دهی سازمان‌های مردم‌نهاد در این شهرستان برگزار نشده بود گفت: طی 23 ماه اخیر هشت سازمان مردم‌نهاد در شهرستان آستارا شناسایی و تشکیل شده است.

در مراسم مذکور، ضمن‌قدردانی از تلاش‌های 23 ماهه «یونس رنجکش» فرماندار پیشین شهرستان آستارا، «حسن رستم‌زاد» به مدت چهار سال با حکم وزیر کشور به عنوان فرماندار جدید این شهرستان منصوب و معارفه شد.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47678

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر