امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه:

مسؤولان به مسئله فتنه در کشور توجه ویژه‌ای کنند

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با اشاره به برنامه‌های استکبار برای ایجاد فتنه در کشور گفت: دشمن در این مدت از طریق نفوذ فرهنگی سعی در نابودی و ایجاد فتنه جدید در کشور را دارد لذا از مسؤولان می‌خواهم که به این مسئله توجه جدی کنند.

مسؤولان به مسئله فتنه در کشور توجه ویژه‌ای کنند

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طیبی ظهر امروز در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته این شهر در مسجد جامع با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران نتیجه بصیرت مردم بود اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی ایران نتیجه بصیرت، بینش بالای سیاسی، ایمان و راهنمایی‌های امام راحل (ره) بود و مردم در حفظ این انقلاب از جان خود گذشته و جوانان خود را فدای انقلاب کردند‌.

وی با اشاره به وظایف مسؤولان در قبال مردم گفت: مردمی که در همه عرصه‌ها حامی این نظام و انقلاب بودند شایسته چنین وضعیت اقتصادی نیستند لذا از مسؤولان می‌خواهم از هیچ تلاشی برای رفاه مردم دریغ نکرده و از همه ظرفیت خود استفاده کنند.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با اذعان به اینکه متأسفانه مردم در این چهل سال با بی‌مهری عده‌ای از مسؤولان مواجه بودند تصریح کرد: ملت ما هشت سال دفاع مقدس، دوران سازندگی و انواع فتنه‌ها را در این مدت تحمل کردند ولی آنچه قلب این مردم را شکست بی‌مهری برخی از مسؤولان در داخل کشور بود که فقط در فکر منافع خود بودند.

طیبی با تأکید بر نقش مؤثر مردم در مقابله با فساد در جامعه گفت: در این 40 سال هر مسؤولی به کشور و انقلاب خیانت کرده مردم به جواب محکمی به این خیانت‌کاران داده و آن‌ها را از کشور خود دور کردند.

وی با اشاره به اینکه در کشور هر ۱۰ سال شاهد یک فتنه بزرگ بوده‌ایم خاطرنشان کرد: ما در این 40 سال در هر دهه‌ای شاهد یک فتنه عظیم بوده‌ایم که هدفش نابودی انقلاب و مردم بود که هر بار باراهنمایی‌های مقام معظم رهبری و بصیرت مردم فتنه با شکست مواجه بوده است.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه  با اشاره به برنامه‌های استکبار برای ایجاد فتنه در کشور بیان کرد: دشمن در این مدت از طریق نفوذ فرهنگی سعی در نابودی و ایجاد فتنه جدید در کشور را دارد لذا از مسؤولان می‌خواهم که به این مسئله توجه جدی کنند.

طیبی قدرت آمریکا در دنیا را یک قدرت خیالی دانست و افزود:  آمریکایی که خود را قدرت اول دنیا می‌داند الآن چیزی در حدود یک ماه است که کشورش تعطیل و مؤسسات خیریه به مردم آن کشور کمک می‌کنند تا زندگی خود را بچرخانند.

وی با اذعان به اینکه مردم در انقلاب اسلامی در تعیین سرنوشت خود نقش تعیین‌کننده‌ای دارند اظهار کرد:  مهم‌ترین ویژگی انقلاب مردم‌سالاری دینی بوده به‌گونه‌ای که مردم با شرکت در انتخابات به‌طور مستقیم و غیرمستقیم خودشان سرنوشت خود را تعیین می‌کنند.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه لازمه پیروزی یک انقلاب را تقویت ایمان در بین مردم عنوان کرد و افزود: وقتی نیروی ایمان در یک جامعه تقویت شود مردم آن جمعه به شجاعت زیادی دست‌یافته و از جان خود برای رسیدن به هدف و آرمان‌های خود می‌گذرند.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47719

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر