معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان خبر داد

اختصاص وام ازدواج 30 میلیون تومانی به زوج‌های جوان

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از اختصاص وام ازدواج سی میلیون تومانی در صورت تصویب به زوج‌های جوان در سال 98 خبر داد.

اختصاص وام ازدواج 30 میلیون تومانی به زوج‌های جوان

گیلان خبر: محمدمهدی تندگویان عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اختصاص اعتبار 50 میلیارد تومانی به طرح‌های جوانان اظهار کرد: درصورتی‌که صندوق کارآفرینی امید و بانک رسالت به تعهدات خود عمل کند این مبلغ تا 120 میلیارد تومان قابل‌افزایش است.

وی با بیان اینکه پیش از حضور دولت تدبیر و امید کمتر از یک‌صد سازمان مردم‌نهاد در سطح کشور فعالیت داشتند افزود: این تعداد به دو هزار و 200 سازمان مردم‌نهاد در سطح کشور رسیده و بیش از 500 هزار تن در این نهادها در حال فعالیت هستند.

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از اختصاص مشروط وام ازدواج سی میلیون تومانی به زوج‌های جوان خبر داد و گفت: درصورتی‌که این طرح از سوی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی تصویب‌شده و محل تأمین منابع مالی آن از سوی دولت مشخص شود، در بودجه سال 98 لحاظ می‌شود.

تندگویان با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی و توانمندسازی دبیران سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان تصریح کرد: با شبکه‌سازی در حوزه‌های مختلف جوانان شاهد لمس تحولات مثبت از سوی مردم هستیم، در مدت چهار ماه از تسهیلات بانک رسالت برای 600 تن در کشور اشتغال‌زایی شده که این تعداد به‌زودی افزایش می‌یابد.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47780

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر