امام جمعه بندرانزلی:

برخی مسؤولان در مسیر تحقق اهداف دشمنان سخن می‌گویند

امام‌جمعه بندرانزلی با انتقاد از عدم اجرای صحیح اصول مربوط به نظام خانواده در قانون اساسی گفت: متاسفانه امروز برخی مسؤولان در مسیر تحقق اهداف دشمنان سخن می‌گویند.

برخی مسؤولان در مسیر تحقق اهداف دشمنان سخن می‌گویند

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدعبدالجواد شمس‌الدین امشب در حاشیه مراسم یادبود شهیدان ادبی مهذب و والدینشان با بیان اینکه پس از پیروزی انقلاب مردم توانستند امنیت، انتظام و امور جاری کشور را در دست بگیرند اظهار کرد: شکست نظام طاغوت برای مستکبران بسیار سنگین تمام شد و دشمن تحمل این را نداشت که ببیند ملت ایران اداره کشور را به‌طور مستقل در اختیار گرفتند.

وی با اشاره به ناموفق بودن انقلاب کشور مصر و دستگیری انقلابیون این کشور گفت: دشمن پس از پیروزی انقلاب مصر موفق شد تا مجدد در میان آن‌ها نفوذ کرده و سبب فروپاشی انقلاب مصر شود.

امام‌جمعه بندرانزلی با اشاره به توطئه‌ها و جنایات دشمنان علیه نظام اسلامی و ملت ایران بیان کرد: تحریم‌ها، مصادره اموال ملت ایران، ترور، ایجاد درگیری‌های تجزیه‌طلبانه و جنگ تحمیلی بخشی از این جنایات است.

شمس‌الدین با بیان اینکه دشمن تصور می‌کرد به‌وسیله جنگ تحمیلی می‌تواند کشور ایران در طی مدت چند روز در اختیار بگیرد افزود: ملت ایران با تکیه‌بر اسلام ناب محمدی و تبعیت از ولی‌فقیه در مقابل دشمنان انقلاب ایستادگی کردند.

وی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس شاهد بودیم که پدری همراه با فرزندانش در جبهه‌ها حضور پیدا می‌کرد گفت: خانواده شهدا و ایثارگران تمام هستی خود را برای دفاع از انقلاب دادند.

امام‌جمعه بندرانزلی با بیان اینکه دشمن باوجود تمام توطئه‌ها و دسیسه‌ها نتوانست نظام اسلامی را شکست دهد گفت: هدف اصلی دشمنان انقلاب به‌ویژه آمریکا، براندازی نظام جمهوری اسلامی است.

شمس‌الدین جنگ اقتصادی، شبیخون فرهنگی و توطئه‌های نظامی را ازجمله دسیسه‌های دشمن علیه نظام اسلامی دانست و افزود: امروز دشمن یک جنگ اقتصادی متفاوت را علیه ملت ایران به کار گرفته است.

وی با بیان اینکه امروز دشمن در تلاش است تا با هجمه علیه نهاد مقدس خانواده به‌نظام اسلامی ضربه بزند افزود: جاسوسان آمریکایی در کتب خاطرات خودشان به‌صراحت اعتراف کردند که در مسیر حذف حجاب از جامعه تلاش‌های زیادی کردند.

امام‌جمعه بندرانزلی با بیان اینکه بنا به گفته جاسوسان آمریکایی، تشویق جوانان به سمت مسائل جنسی نامشروع و ارتباط‌ با نامحرم نقشه دشمن برای ضربه زدن به‌نظام اسلامی است تصریح کرد: ترویج بی‌حجابی و بی‌بندوباری در جامعه سبب افزایش آمار طلاق، کاهش آمار ازدواج، صدمه دیدن بنیان خانواده و استفاده از حیوانات به‌جای فرزند می‌شود.

شمس‌الدین با تأکید بر اینکه دشمن به دنبال فروپاشی نظام خانواده در ایران است اظهار کرد: ترویج سبک زندگی غربی در جامعه ازجمله اهداف دشمن است و به همین دلیل است که امروز مقام معظم رهبری بر لزوم ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی تأکیددارند.

وی با انتقاد از عدم اجرای صحیح اصول مربوط به‌نظام خانواده در قانون اساسی بیان کرد: متأسفانه امروز برخی مسؤولان در مسیر تحقق اهداف دشمنان سخن می‌گویند.

امام‌جمعه بندرانزلی با بیان اینکه امروز همه مسؤولان موظف هستند تا در مسیر حفظ نظام خانواده اقدام کنند گفت: مردم و جامعه باید در مقابل توطئه‌های دشمنان هوشیار باشند.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47799

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر