مهاجم اسبق لاس‌پالماس در رادار خرید سپیدرود

مهاجم اسبق لاس‌پالماس اسپانیا با حضور در تمرینات سپیدرود رشت در آستانه عقد قرارداد با این تیم قرار دارد.

مهاجم اسبق لاس‌پالماس در رادار خرید سپیدرود

گیلان خبر: تیم فوتبال سپیدرود رشت پس‌ازآنکه نتوانست به دلیل قوانین نقل و انتقالاتی فدراسیون فوتبال نسبت به عقد قرارداد با عباس کامیسوکو هافبک ساحل‌عاجی اقدام کند، دست به شکار مهره‌ای جدید زد.

ماکولی کریستانتوس مهاجم اهل نیجریه که پیش‌ازاین سابقه بازی در تیم‌های رئال مورسیا و لاس‌پالماس اسپانیا، هامبورگ، فرانکفورت و کارلسروهه آلمان، سیویااسپور ترکیه و آاک‌آتن یونان را دارد با حضور در تمرینات سپیدرود رشت در آستانه عقد قرارداد با سرخ‌های شهر باران قرار دارد.

کریستانتوس 28 ساله و 183 سانتی‌متری متولد 20 آگوست 1990 بوده و با سابقه بازی در تیم‌های ملی زیر 17 سال و زیر 20 سال نیجریه در پست سنتر فوروارد بازی می‌کند، وی در چهار دیداری که برای تیم ملی زیر 20 سال نیجریه به میدان رفته یک گل به ثمر رسانده است.

ماکولی در تیم ملی زیر 17 سال نیجریه آماری خارق‌العاده از خود برجای گذاشت، وی در جام ملت های زیر 17 سال افریقا در سال 2007 در هفت مسابقه هفت گل به ثمر رسانده و عنوان آقای گلی جام را از آن خود کرد.

وی در فصل 2018 عضو تیم هلسینکی فنلاند (HJK Helsinki) بوده و توانایی بازی در وینگر چپ و راست را دارد، ماکولی 73 بار در لالیگای دو به میدان رفته و 19 گل به ثمر رساند، وی عملکردی مشابه در بوندسلیگای دو از خود برجای گذاشت، ماکولی در هشت مسابقه در کوپادل‌ری اسپانیا بازی کرده و دو گل به ثمر رساند.

مهاجم نیجریه‌ای در فصل 2018-2019 سابقه بازی در چمپیونز لیگ را به همراه تیم هلسینکی فنلاند مقابل باته باریسوف به‌عنوان بازیکن تعویضی به مدت پنج دقیقه دارد.

ماکولی در طول دوران حرفه‌ای خود 239 بازی باشگاهی در لیگ‌های مختلف انجام داده و 61 گل به ثمر رسانده است که میانگین گل‌زنی 0.25 در هر مسابقه را نشان می‌دهد، مهاجم نیجریه‌ای 13 پاس گل به هم‌تیمی‌های خود داده، در 12 دیدار کارت زرد دریافت کرده و تنها در یک دیدار از زمین مسابقه اخراج شده است.

تیم هلسینکی فنلاند آخرین تیم باشگاهی ماکولی بوده است، وی در 9 دیدار و درمجموع 293 دقیقه برای این تیم در لیگ فنلاند به میدان رفته است، شش بازی به‌عنوان یار تعویضی وارد زمین شده، در دو مسابقه در دقایق 67 و 74 از زمین مسابقه خارج‌شده و در یک دیدار به‌طور کامل بازی کرده است.

ماکولی در هیچ‌یک از 9 دیداری که برای هلسینکی به میدان رفته گلی به ثمر نرسانده و آماری ضعیف از خود در لیگ فنلاند برجای گذاشته است.

تیم فوتبال سپیدرود رشت پیش‌ازاین لوکانوزادزه و رومانی چاچوآ دو بازیکن تیم ملی زیر 21 سال گرجستان را به عقد قرار خود درآورده است.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47823

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر