استاندار گیلان خبر داد

افتتاح 121 پروژه در بندرانزلی با اعتبار 200 میلیارد تومانی

استاندار گیلان با بیان اینکه در بندرانزلی چیزی در حدود صد وبیست پروژه به بهره‌برداری رسیده گفت: مردم ما در همه عرصه‌ها حضوری فعال داشته لذا باید از هیچ تلاشی برای خدمات‌رسانی به این مردم دریغ نکرد و به همین منظور در این شهرستان 121 پروژه با مبلغی در حدود 200 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده است.

افتتاح 121 پروژه در بندرانزلی با اعتبار 200 میلیارد تومانی

گیلان خبر: مصطفی سالاری پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اهداف سفر به شهرستان بندرانزلی اظهار کرد: بندرانزلی دارای ظرفیت بسیار بالایی به لحاظ گردشگری و جذب توریست بوده که باید از این ظرفیت در رشد و ارتقای این منطقه کمک کنیم که خوشبختانه این مهم در حال انجام است.

وی با بیان اینکه در بندرانزلی چیزی در حدود 121 پروژه به بهره‌برداری رسیده گفت: مردم ما در همه عرصه‌ها حضوری فعال داشته لذا باید از هیچ تلاشی برای خدمات‌رسانی به این مردم دریغ نکرد و به همین منظور در این شهرستان 121 پروژه با مبلغی چیزی در حدود 200 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده است.

استاندار گیلان وجود تالاب بند انزلی را برای استان و کشور بسیار مهم عنوان و تصریح کرد: بندرانزلی به علت وجود مکان‌های تفریحی و طبیعی ازجمله تالاب دارای شهرت جهانی بوده و برای کشور بسیار حائز اهمیت است که باید برای حفظ این مکان همه مسؤولان تلاش کنند.

سالاری با اذعان به اینکه اگر از ظرفیت ساحلی بندرانزلی به‌درستی استفاده شود بسیاری از مشکلات این شهرستان حل خواهد شد افزود: در فصل بهار و تابستان گردشگران بسیاری برای حضور در استان گیلان و بندرانزلی حضور پیداکرده تا از ساحل زیبای این شهرستان لذت کافی را ببرند لذا می‌توان از حضور این گردشگران برای رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال استفاده کرد و اگر این امر انجام شود بسیاری از مشکلات جوانان حل خواهد شد.

وی لازمه رشد اقتصادی بندرانزلی را همدلی و اتحاد مسؤولان دانست و بیان کرد: اگر یک شهرستان از همه ظرفیت‌ها برخوردار باشد ولی بین مدیران آن همدلی وجود نداشته باشد هیچ موفقیتی حاصل نمی‌شود که خوشبختانه این همدلی در بین مدیران شهرستان بندرانزلی قابل‌مشاهده است.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47865

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر