هفته دهم لیگ برتر فوتبال بانوان

شکست اقتصادی ملوان در نبرد همسایه‌ها!

تیم فوتبال بانوان ملوان انزلی در هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان مقابل میزبان خود پالایش ایلام تن به شکست اقتصادی یک بر صفر داد.

شکست اقتصادی ملوان در نبرد همسایه‌ها!

گیلان خبر: دو تیم فوتبال بانوان ملوان انزلی و پالایش ایلام در هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان به مصاف یکدیگر رفتند.

داور: مهناز ذکایی

کمک‌ها: انسیه مافی نژاد، سارا الماسی و زینب منادیان‌زاده

شاگردان نصرت ایران‌دوست در هفته نهم با شکست یک بر صفر مقابل شهرداری بم صدرنشین لیگ از رسیدن به کورس مدعیان قهرمانی بازمانده و فاصله‌شان با تیم دوم جدول به سه امتیاز رسید.

در سوی مقابلی پالایش گاز ایلام نیز شرایطی مشابه ملوانان داشته و در دیداری دور از خانه مقابل شهرداری سیرجان تن به شکست دو بر یک داده و جای خود در بالای جدول را به شهرداری سیرجان داد.

دو تیم فوتبال ملوان انزلی و پالایش گاز ایلام بازی را متعادل دنبال کرده و هر دو تیم موقعیت‌هایی در نیمه نخست خلق کردند ولی هیچ‌یک از موقعیت‌های خود طرفی نبسته و بازی دو تیم در نیمه نخست با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

نیمه دوم دیدار دو تیم هیجانی و مهیج‌تر آغازشده و هر دو تیم برای گل‌زنی خود را به آب‌وآتش زدند، این پالایشی‌ها بودند که توسط سمیه فیضی به گل دست‌یافته و نبرد همسایه‌های جدولی را با نتیجه یک بر صفر به سود خود خاتمه دادند.

نتایج سایر دیدارهای هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر بانوان:

سپیدار قائم‌شهر 0 – شهرداری بم 9

پارس جنوبی بوشهر 0 – راهیان ملل مریوان 1

خلیج‌فارس شیراز 0 – آذرخش تهران 0

شهرداری سیرجان 2 – سپاهان اصفهان 0

ذوب‌آهن اصفهان 1 – همیاری ارومیه 0

تیم فوتبال بانوان ملوان انزلی در پایان هفته دهم با کسب 17 امتیاز در مکان هفتم جدول جای گرفت، پالایش با کسب 18 امتیاز در مکان ششم قرارگرفته و فاصله خود با ملوان را به یک امتیاز اختلاف افزایش داد، شهرداری بم با کسب 10 پیروزی متوالی با 30 امتیاز صدرنشین لیگ برتر است.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47881

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر