معاون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

40 سالگی انقلاب نمایشگاهی از شکست‌های مفتضحانه آمریکا است

معاون بهداشت و درمان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی 40 سالگی انقلاب را نمایشگاهی از شکست‌های مفتضحانه آمریکا و جبهه استکبار جهانی در ایران دانست و گفت: نقشه جدید استکبار جهانی دوقطبی کردن کشور است و در این راه باید نخبگان و خواص جامعه هوشیار باشند تا نقشه‌های دشمن نقشه بر آب شود.

40 سالگی انقلاب نمایشگاهی از شکست‌های مفتضحانه آمریکا است

گیلان خبر: سردار احمد عبداللهی ظهر امروز در یادواره بزرگ 166 شهید والامقام این شهرستان در محل مصلا آستارا، عزت امروز کشور را ثمره خون پاک شهدا دانست و اظهار کرد: جوانان انقلابی با شهادت خود سند زرین تاریخ ایران اسلامی را امضا کرده‌اند.

وی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را یک پیروزی مهم در برابر استکبار جهانی دانست و تصریح کرد: بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی با درهم‌شکسته رژیم طاغوت نشان داد که غلبه بر استکبار و استعمار تنها از راه دعوت به دین مبین اسلام امکان‌پذیر است.

معاون بهداشت و درمان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به تحریم‌ها و تهدیدات جبهه استکبار جهانی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی بیان کرد: توان دفاعی و نظامی ایران اسلامی در منطقه چندین برابر شده و استکبار جهانی ازهرجهتی که بخواهد ایران اسلامی را تهدید و تحریم کند باز راه برای پیشرفت‌های جدید نیروهای جوان کشور هموار است.

عبداللهی 40 سالگی انقلاب را نمایشگاهی از شکست‌های مفتضحانه آمریکا و جبهه استکبار جهانی در ایران دانست و افزود: نقشه جدید استکبار جهانی دوقطبی کردن کشور است و در این راه باید نخبگان و خواص جامعه هوشیار باشند تا نقشه‌های دشمن نقشه بر آب شود.

وی با بیان اینکه سقوط رژیم شاهنشاهی به رهبری حضرت امام (ره) موقعیت جبهه استکبار جهانی را در جهان و منطقه تضعیف کرد گفت: به لطف مدافعان حرم و افزایش توان نظامی و دفاعی کشور آمریکا در منطقه اعتبار و حیثیت پیشین خود را ازدست‌داده است.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47898

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر