در جلسه کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای رشت بیان شد

مخالفت با افزایش هزینه پارکینگ شهر شادی رشت

در جلسه کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر رشت با لایحه پیشنهادی افزایش هزینه پارکینگ شهر شادی در سال ۹۸ مخالفت شد.

مخالفت با افزایش هزینه پارکینگ شهر شادی رشت

گیلان خبر: نائب رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای رشت ظهر امروز در هفتاد و پنجمین جلسه این کمیسیون در ساختمان میرزا خلیل رفیع با اشاره به لایحه افزایش نرخ برخی از وسایل بازی و تفریحی شهر شادی رشت  در سال ۹۸ اظهار کرد: با افزایش مبلغ در بندهایی ازجمله پارکینگ و ورودی در شهر شادی رشت مخالف هستم و معتقدم پارکینگ باید به‌عنوان یک امتیاز در اختیار مشتری باشد.

فرهام زاهد که در غیاب حجت جذب ریاست جلسه امروز کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای رشت را بر عهده داشت افزود: در برخی از فروشگاه‌های سطح شهر ازجمله نجم و غیره پارکینگ به‌عنوان یک امتیاز برای فروشندگان محسوب می‌شود.

افزایش 38 درصدی هزینه‌های شهربازی در لایحه پیشنهادی سال ۹۸

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای رشت نیز در این جلسه با اشاره به اینکه در یک حساب سرانگشتی خانواده‌ای که دارای دو فرزند است باید هزینه‌ای حدود هفتاد هزار تومان برای یک روز بهره‌مندی از فضا و وسایل بازی شهر شادی هزینه کند اظهار کرد: در بسیاری از پارک‌های کشور بخش‌هایی به‌طور رایگان وجود دارد اما شهر شادی رشت فاقد این مزیت بوده و ارقام اعلام‌شده در لایحه پیشنهادی سال ۹۸ نسبت به سال‌های گذشته حدود ۳۸ درصد افزایش داشته است.

اسماعیل حاجی پور با انتقاد از نحوه برخورد متصدیان شهر شادی با افرادی که با در دست داشتن کارت‌های مخصوص اهدایی به این مجموعه مراجعه می‌کنند افزود: متأسفانه نحوه برخورد با این افراد تحقیرآمیز بوده که این توهینی آشکار است.

مخالفت با افزایش هزینه ورودی به شهر شادی در سال ۹۸

عضو دیگر کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای رشت نیز با اشاره به اینکه این لایحه در کمیسیون‌های تخصصی شورا بررسی‌شده است اظهار کرد: در کمیسیون بهداشت شورای رشت با افزایش هزینه ورودی به شهر شادی در سال ۹۸ مخالفت شد.

محمدحسن عاقل منش به هزینه‌های  سرمایه گزاری در مجموعه شهر شادی رشت اشاره کرد و گفت: با توجه به هزینه‌هایی که پیرامون حقوق پرسنل، حق بیمه و غیره برای سرمایه‌گذار مطرح است میانگین افزایش 20 درصدی را دراین‌باره پیشنهاد می‌کنم.

تعلق 10 درصد از عوارض فروش بلیت شهر شادی به شهرداری رشت

جواد حرفت خواه مدیر درآمد شهرداری رشت نیز با اشاره به اینکه یکی از بندهای عوارضی شهرداری فروش بلیت در اماکن تفریحی ازجمله شهر شادی است اظهار کرد: 10 درصد از عوارض فروش بلیت شهر شادی به شهرداری رشت تعلق می‌گیرد.

 در این جلسه با افزایش هزینه ورودی و حق پارکینگ برای شهر شادی رشت در سال ۹۸ مخالفت شد.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47899

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر