مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان خبر داد

برگزاری جشنواره موسیقی فجر در گیلان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان با بیان اینکه جشنواره موسیقی فجر در تاریخ چهارم تا دهم اسفندماه در گیلان برگزار می‌شود گفت: جشنواره موسیقی فجر گیلان برای اولین بار هم‌زمان با سراسر کشور برگزار می‌شود

برگزاری جشنواره موسیقی فجر در گیلان

گیلان خبر: فیروز فاضلی پیش از ظهر امروز در آئین رونمایی از پوستر جشنواره موسیقی فجر در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان در رشت با بیان اینکه جشنواره موسیقی فجر در تاریخ چهارم تا دهم اسفندماه برگزار می‌شود اظهار کرد: متصدی برگزاری جشنواره موسیقی فجر، انجمن‌ها و مؤسسات ما هستند.

وی با اشاره به اینکه متولی فرهنگ و هنر استان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان است افزود: در تلاش هستیم که به بهترین نحو جشنواره موسیقی فجر اجرا کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان با بیان اینکه موسیقی گیلان در خاورمیانه بی‌نظیر است گفت: گروه‌های مختلفی در جشنواره موسیقی فجر ارائه برنامه می‌دهند.

فاضلی با اشاره به اینکه جشنواره موسیقی فجر گیلان برای اولین بار هم‌زمان با سراسر کشور برگزار می‌شود بیان کرد: گیلان پتانسیل هنری بالایی دارد و باید از ظرفیت‌های موجود در گیلان استفاده شود.

در انتهای این نشست از پوستر جشنواره موسیقی فجر با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان و سرپرست گروه‌های موسیقی رونمایی شد.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47978

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر