فرماندار تالش:

دهه فجر مقطع رهايي ملت ايران و بخشي از تاريخ ماست.

دهه فجر ،سراغاز طلوع اسلام ،خاستگاه ارزشهای اسلامی ،مقطع رهايی ملت ايران و بخشی از تاريخ ماست.

دهه فجر مقطع رهايي ملت ايران و بخشي از تاريخ ماست.

به گزارش گیلان خبر از آستارا در فرمانداری تالش جلسه تشکيل ستاد و کميته های برنامه ريزی سی و ششمين بهار فجر انقلاب اسلامی با حضور مهندس علی فتح اللهی فرماندار و مديران دستگاههای اجرايی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری تشکيل شد.
فرماندار تالش ضمن گرامي داشت پيشاپيش ايام دهه فجر بيان داشت:دهه فجر ،سراغاز طلوع اسلام ،خاستگاه ارزشهاي اسلامي ،مقطع رهايي ملت ايران و بخشی از تاريخ ماست.
مهندس فتح اللهی افزود:کليه مساجد باید  فعال باشند و مردم با حضور در مساجد خاطرات فراموش نشدنی پيروزی انقلاب اسلامي را جشن بگيرند.

gilankhabar-talesh (3)


سيد جلال سيد محمدی معاون سياسي اجتماعی فرمانداری نيز در اين جلسه گفت:برنامه های اين دهه بايد به گونه ای باشد که فضای شور و هيجان و نشاط اجتماعی بر شهرستان و بخشهای تابعه و روستاها در ايام الله دهه فجر حاکم شود.
وی  همچین بین نمود که در دهه فجر اسلام تولدی دوباره يافت ،همچنین ایشان اظهارداشتند :اين دهه در تاريخ ايران نقطه اي تعيين کننده و بی مانند به شمار مي رود.
رئيس ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان با تاکيد برهرچه باشکوهتر برگزار شدن اين مراسم گفت: جشن های دهه فجر بايستی همچون مراسم و اعياد ملي مذهبی گرامی داشته شود و مردمی باشد.

gilankhabar-talesh (1)
معاون سياسي اجتماعی فرمانداری با اشاره به اين نکته که برنامه ها يا محوريت مردم تدوين شود بيان داشت: حضور و مشارکت مردم به ويژه جوانان در همه صحنه های انقلاب اسلامی  هميشه نشان از عشق و علاقه و وفاداری مردم به نظام بوده و هست.
وي افزود: از مسئولين فرهنگی ستاد انتظار داريم در راستای برگزاری جشن های باشکوه با مشارکت مردم توجه ويژه ای داشته باشند.

 

کد مطلب: 6747

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر