فرماندار رودسر :

تشکیل ۱۸ کمیته ستاد دهه فجر در شهرستان رودسر

فرماندار رودسر از تشکیل ۱۸ کمیته ستاد دهه فجر در شهرستان رودسر خبر داد.

تشکیل ۱۸ کمیته ستاد دهه فجر در شهرستان رودسر

گیلان خبر : امیر جانبازی بعد از ظهر امروز در نخستین جلسه ستاد دهه فجر این شهرستان با گرامیداشت فرا رسیدن هفته وحدت و ایام‌الله دهه فجر، اظهار کرد: امسال پروژه‌های دهه فجر این شهرستان به دلیل متعدد بودن در دو مرحله افتتاح می‌شوند.
به گزارش گیلان خبر وی از افتتاح چهار پروژه عمرانی، خدماتی و آموزشی با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان در روزهای آینده در رودسر خبر داد و افزود: این پروژه‌ها شامل ۲۴۰ واحدی مسکن مهر، ساختمان دیالیز، مدرسه ۶ کلاسه شهید اکبرنیا و آسفالت و معابر سطح شهر رودسر است که با حضور استاندار مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
فرماندار رودسر از تشکیل ستاد دهه فجر این شهرستان در قالب ۱۸ کمیته خبر داد و خاطرنشان کرد: پروژه‌هایی مانند پل ماچیان، گاز رسانی، آسفالت راه‌های روستایی، برق‌رسانی و آبرسانی رودسر در ایام دهه فجر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.
وی با اشاره به اینکه در دهه فجر امسال فعالیت‌های انجام شده در یک سال توسط دستگاه‌های اجرایی به مردم منعکس می‌شود.
جانبازی برنامه‌ریزی برای اجرای سیاست‌های اقتصادی و سیاسی دولت در راستای پویایی اقتصاد با محوریت اقتصاد مقاومتی و اشتغال پایدار را مورد تاکید قرار داد و افزود: ترویج آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی و اندیشه‌های امام راحل و مقام معظم رهبری به عنوان عامل پیروزی انقلاب باید مورد توجه قرار گیرد.

جانبازی رودسری از روند خوب تکميل و اتمام  پروژه های عمرانی در شهرستان رودسر گفت و افزود:اميدواريم با نتيجه گيری مناسب از اين پروژه هاي بزرگ، رضايت نسبي مردم را داشته باشيم .
وي در زمينه مبحث بازگشايی کارخانه کمپوست اضافه کرد : با هماهنگی محيط زيست ، منابع طبيعی  اين کارخانه تا پايان دی ماه بازگشايی خواهد شد و کاهش حجم زباله ها بايد از اولويت برنامه ی بخشداران و شهرداران باشد .
فرماندار رودسر خطاب به بخشداران و شهرداران گفت : محلي برای دفن ريجکتی (برگشتی های زباله ) برنامه ريزی شود تا مشکلی برای دفن زباله های برگشتی نداشته باشيم .
 

کد مطلب: 6754

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر