افتتاح 18 میلیارد پروژه عمرانی در رودسر

18 میلیارد پروژه عمرانی در رودسر با حضور استاندار افتتاح شد.

افتتاح 18 میلیارد پروژه عمرانی در رودسر

به گزارش گیلان خبر محمد علی نجفی که صبح امروز به رودسر سفر کرده بود  ۳ پروژه عمرانی،آموزشی و رفاهی  را به ارزش ۱۸ میلیارد تومان افتتاح کرد.

مسکن مهر 240 به ارزش 13 میلیارد تومان مقصد اول نجفی برای افتتاح پروژه ها بود .

افتتاح مدرسه شش کلاسه شهید اکبر نیا در شهرک شهید انصاری با اعتبار720 میلیون تومان و زیرسازی و آسفالت 46 خیابان و کوچه با هزینه 4 میلیارد و 150 میلیون تومان که به صورت نمادین در خیابان  ۵۰۰ متری ساحلی بلالم به بهره برداری رسید از پروژه هایی بودند که صبح امروز توسط استاندار به بهره برداری رسیدند.

وی در حاشیه این افتتاحیه ها با تشکر از نگاه مدیریتی خوب در شهرستان رودسر افزود : صمیمیت ، همکاری و تعامل دو سویه بین مردم و مسئولین می تواند در حل مشکلات استان سهم بسزایی را ایفا نماید و مدیران عالی شهرستان رودسر از این ظریفت بوجود آمده در راستای توسعه و پیشرفت شهرستان استفاده نمایند.

استاندار گیلان با بیان این که نگاه و رویکرد دولت استفاده از بخش خصوصی و مشارکت مردم در امور عمرانی است اظهار داشت :  حضور بخش خصوصی باعث تسریع در مسیر پیشرفت عمران و آبادانی کشور است.

نجفی  با اشاره به نرخ تورم استان گفت : میانگین تورم در گیلان دو درصد کمتر از میانگین کشوری است و همچنین در خصوص نرخ بیکاری امسال در جای 8 کشور قرار داریم.

وی با اعلام این که ۱۱۵۰ پروژه نیمه تمام در استان گیلان وجود دارد افزود: ۳۰ در از آنها از عدم نگاه مدیریتی درست در بنبست قرار دارند  که با تعامل و همکاری بین مدیران استانی به زودی در مسیر تکمیل قرار می گیرند.

 

کد مطلب: 6922

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر