افتتاح 37 پروژه عمراني دهه فجر در سياهکل

فرماندار شهرستان سياهکل از افتتاح و بهره مندي 37 پروژه عمراني با اعتباري بالغ بر 12 ميليارد در اين شهرستان در دهه فجر انقلاب اسلامي خبر داد.

 افتتاح 37 پروژه عمراني دهه فجر در سياهکل

گیلان خبر : رحيم حيدري عصر امروز به هنگام بازديد کارو.ان خبري از اين شهرستان در جمع اصحاب رسانه و خبرگزاري هاي گفت: بر اساس نيازسنجي هايي که انجام گرفته بود افتتاح بيمارستان و سازمان تبليغات و اورژانس از اولويت هاي مردم اين شهرستان بود که در دهه فجر امسال مورد بهره برداري رسمي قرار مي گيرد.

اين مقام مسئول به نقش رسانه ها در عصر حاضر اشاره کرد و افزود : متاسفانه استکبار جهاني  عرصه ارتباطات و رسانه اي را در دست دارد و نقش شما خبرنگاران و خبرگزاري ها براي نشان دادن پويايي انقلاب  داراي ارزش والايي  است .

حيدري با تاکيد بر اينکه دشمن در صدد است با شانتاز خبري  خود در صدد است که با بي انگيزه کردن نسل چهارم القا کند که نظام هيچ دستاوردي نداشته است  تصريح کرد : انقلاب عليرغم همه مشکلات  تاکنون توانسته است در عرصه هاي مختلف موفقيت هايي به دست بياورد.

فرماندار شهرستان سياهکل دستاوردهاي انقلاب را در هر زمينه اي فوق العاده توصيف کرد و ياد آور شد : با منابع انساني بسيار قوي که در کشور داريم مي توانيم آينده اين کشور را با اين پتانسيل بسيار قوي بسازيم .

حيدري به سياست هاي دولت در کاهش از وابستگي به نفت تاکيد کرد و گفت: دولت با بودجه اي که براي ستال 94 تقديم مجلس کرده است در تلاش است که همان وابستگي 30 درصد بودجه به نفت را  به حداقل برساند.

وي به  الهام بخش بودن ايران براي بسياري از کشورهاي اشاره کرد و خاطر نشان کرد : غرب  اين واقعيت را پذيرفته است  که ايران را در معادلات  استراتژيک منطقه لحاظ کند و اين از برکات انقلاب اسلامي و پايداري ملت ايران است.

در ادمه کاروان خبري دهه فجر گيلان در پايان روز کاري خود از شرکت موادغذايي سيبون واقع در شهرک صنعتي سياهکل بازديد کردند.

کد مطلب: 6925

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر