فرمانده سپاه قدس گیلان خبر داد

تعویض دستگاه ماهواره با گیرنده دیجیتال استانی

فرمانده سپاه قدس گیلان از تعویض دستگاه ماهواره با گیرنده دیجیتال استانی بدون پیگرد قانونی در این استان خبر داد و گفت: خانواده‌ها بلافاصله پس از تحویل ماهواره خود گیرنده استانی را دریافت می‌کنند و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

تعویض دستگاه ماهواره با گیرنده دیجیتال استانی

به گزارش گیلان خبر به نقل از فارس؛هامون محمدی به فارس گفت: با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در راستای تقابل با بروز آسیب‌های اجتماعی ماهواره در گیلان، اظهار داشت: استکبار جهانی به دلیل ضرباتی که از انقلاب اسلامی خورده این بار از طریق تهاجم فرهنگی با نظام اسلامی وارد نبرد شده است.

وی شبکه‌های ماهواره‌ای را یکی از ابزار دشمن خواند و گفت: اینکه گفته می‌شود ماهواره کاربردهای مثبتی دارد تنها توجیهی برای استفاده از این ابزار بوده زیرا آثار مخرب آن بیش از آثار مثبتش است.

فرمانده سپاه قدس گیلان خانواده را کوچک‌ترین نهاد جامعه دانست و گفت: برنامه‌های ماهواره‌ای بیشترین جرایم را دارند که به مرور زمان بر خانواده‌ها تاثیر می‌گذارد.

این مسئول با تاکید بر اینکه امروز استکبار از حوزه فرهنگ و شبکه‌های ماهواره وارد جنگ نرم با انقلاب اسلامی شده است، ادامه داد: خانواده‌ها برای حفظ نظام خانوادگی خود دستگاه‌های ماهواره‌ای را تحویل دهند.

محمدی با بیان اینکه روشنگری در این راستا از سال‌های پیش آغاز شده است، عنوان کرد: طرح جایگزینی ماهواره با دستگاه‌های گیرنده دیجیتال استانی از سال 92 آغاز شده است.

وی از تعویض دستگاه ماهواره با گیرنده دیجیتال استانی بدون پیگرد قانونی در گیلان خبر داد و گفت: مردم برای حفظ نظام خانواده خود بدون هیچ ترس و دلهره دستگاه‌های ماهواره را تحویل دهند و گیرنده دیجیتال استانی دریافت کنند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه این تعویض بدون پیگرد قانونی است، ادامه داد: مردم می‌توانند به پایگاه‌های بسیج مساجد محل خود مراجعه کنند و با تحویل ماهواره‌های خود در یک حرکت نمادین یک دستگاه گیرنده دیجیتال استانی بگیرند.

این مسئول یادآور شد: برای اعطای دستگاه دیجیتال استانی محدودیتی وجود ندارد و خانواده‌ها بلافاصله پس از تحویل گیرنده استانی را دریافت می‌کنند.

کد مطلب: 7507

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر