نخستین مرکز تولید کارخانه پروفیل گیلان در آستانه‌اشرفیه ساخته می‌شود

معاون فرماندار آستانه‌اشرفیه از ساخت نخستین کارخانه تولید پروفیل upvc «اکسترود پروفیل» گیلان در این شهرستان خبر داد.

نخستین مرکز تولید کارخانه پروفیل گیلان در آستانه‌اشرفیه ساخته می‌شود

گیلان خبر : رضا کحالی صبح امروز در مراسم افتتاح فاز نخست مرکز تولید در و پنجره upvc اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های نظام و مسئولان استان این است که با حمایت از سرمایه‌گذاران بتوانیم برای اشتغال جوانان فرصت‌هایی را به وجود آوریم.

وی با بیان اینکه در دهه فجر بالغ‌بر 470 میلیارد ریال پروژه‌های عمرانی و اشتغال‌زا در آستانه‌اشرفیه مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، افزود: با تلاش تمام مسئولان اداره‌ها و نهادهای حاکمیتی و مشارکت بخش‌خصوصی بهره‌برداری از پروژه‌ها نسبت به سال گذشته بیش از 70 درصد رشد دارد.

معاون فرماندار آستانه‌اشرفیه ادامه داد: فاز نخست کارخانه مذکور بالغ‌ بر یک میلیارد و 100 میلیون ریال هزینه دربرداشته و فاز دوم و سوم این کارخانه که برای راه‌اندازی کارگاه تولید شیشه دوجداره به روش «ترواسپیسر» است، پس از تکمیل به‌عنوان نخستین کارخانه تولید پروفیل upvc «اکسترود پروفیل» در گیلان فعالیت می‌کند.
به گزارش فارس، به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر پروژه‌های گاز رسانی به روستای «لبشکا»، اصلاح شبکه و نصب 3 ترانس 200 ولت آمپر در روستاهای «استخر بیجار» و «کما چال»، نصب دکل بی‌سیم B.T.S در روستای «سوخته کوه» از توابع بخش مرکزی آستانه‌اشرفیه با اعتباری بالغ بر 417 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

کد مطلب: 7522

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر