عملیات آب‌رسانی به روستاهای گیلان شتاب می‌گیرد

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان با بیان اینکه ۸۰ درصد اعتبارات در حوزه آب‌رسانی روستایی استان امسال ۸۰ درصد افزایش یافت، گفت: عملیات آب‌رسانی به روستاهای گیلان شتاب می‌گیرد.

 عملیات آب‌رسانی به روستاهای گیلان شتاب می‌گیرد

گیلان خبر : محمدعلی فرامینی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به رشد 80 درصدی اعتبارات در حوزه آب‌رسانی روستایی امسال اظهار داشت: اعتبارات ما در سال گذشته 39 میلیارد تومان بود و در سال 93 بالغ بر 61 میلیارد تومان رسید و این امر خیزش بزرگی در حوزه آب‌رسانی روستایی استان ایجاد کرد که آثار آن را در عملکرد شرکت آب روستایی گیلان مشاهده می‌شود.

وی سمت و سو دادن منابع برای پروژه‌های اجرایی در سال 93 را مورد تاکید قرار داد و افزود: این حرکت در سال 93 را به عنوان یک طلیعه می‌بینیم و امیدواریم در سال 94 این حرکت شتاب بیشتری داشته باشد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان گفت: اخباری که از بودجه 94 داریم نشان می‌دهد که در سال آینده جهش‌های بسیاری خوبی را در حوزه آب‌رسانی روستایی شاهد هستیم.

فرامینی با تاکید بر اینکه برنامه‌ریزی مدبرانه در این حوزه از سوی دولت تدبیر و امید انجام شده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه سال 93 توسط مقام معظم رهبری به سال اقتصاد و فرهنگ عزم ملی و مدیریت جهادی مزین این نگاه دنبال شد که جامعه برای رشد و تعالی باید در کنار رشد اقتصادی رشد فرهنگی نیز داشته باشد و عزم ملی و مدیریت جهادی برای انجام پروژه‌ها در کنار هم برای رشد و توسعه و روستایی قرار گرفت.

وی با اشاره به ابلاغیه مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی گفت: برای عبور از بحران‌های اقتصادی باید به فکر داخل و استفاده از ظرفیت‌های داخلی باشیم.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی یعنی شکل دادن امکانات داخل کشور و به فعل رساندن ظرفیت‌ها و استعدادهای داخلی برای تامین نیازهای کشور است.

فرامینی با بیان اینکه شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان در دهه فجر سال گذشته با اعتبارات اختصاص یافته 38 صدم درصد شاخص بهره‌مندی را افزایش داد، افزود: در هفته دولت امسال این شاخص به 36 صدم درصد افزایش یافت و در دهه فجر امسال این شاخص به 1.75 درصد رسید.

 

 

کد مطلب: 7525

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر