افتتاح جایگاه سی‌ان‌جی در صومعه‌سرا

شهردار صومعه‌سرا از افتتاح سومین جایگاه سوخت سی‌ان‌جی این شهر در دهه فجر خبر داد.

افتتاح جایگاه سی‌ان‌جی در صومعه‌سرا

گیلان خبر : حسن آقاجانی صبح امروز در مراسم افتتاح دو پروژه شهری این شهر خدمت‌رسانی به مردم را بهترین اقدام دانست و اظهار کرد: در شهرداری صومعه‌سرا نهایت تلاش خود را برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان به‌کار می‌گیریم.

وی درباره افتتاح پروژه جایگاه سی‌ان‌جی در صومعه‌سرا افزود: دولت با اجرای طرح سی‌ان‌جی بهترین خدمت را به مردم انجام داده و اگر توسعه یابد از واردات بنزین آسوده می‌شویم.

شهردار صومعه‌سرا با اشاره به اینکه شهرداری این شهر تنها شهرداری گیلان است که جایگاه‌های سی‌ان‌جی را خود اداره می‌کند، گفت: جایگاه‌های 1 و 2 سی‌ان‌جی صومعه‌سرا در چند ماه گذشته مبلغ 700 میلیون تومان بدهی داشتند که با تدابیر اندیشیده شده، این بدهی صفر شده است.

وی میزان فروش گاز دو جایگاه مذکور را روزانه بین 15 تا 20 میلیون تومان عنوان کرد و یادآور شد: جایگاه سوخت سی‌ان‌جی شماره 3 امروز به صورت نمادین افتتاح می‌شود و با توجه به اینکه این جایگاه در جاده بین‌الملل واقع شده امیدواریم بتوانیم خدمات خوب و مناسبی را به مسافران ارائه دهیم.

آقاجانی ادامه داد: برای این پروژه مبلغ 2 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار هزینه شده که 2 میلیارد تومان آن از منابع دولتی و 500 میلیون تومان نیز از منابع شهرداری است.

وی پیاده‌روسازی مناطق گلسار، ابن‌سینا و خیابان نادر رهبر را طرح افتتاحی دیگر دانست و خاطر نشان کرد: این طرح با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان اجرایی شده است.

کد مطلب: 7638

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر