برای شرکت در مراسم ارتحال حضرت امام خمینی(ره):

۸۲۰ صومعه سرایی در مرقد امام حاضر می شوند

820 نفر از عاشقان حضرت امام خمینی(ره) از صومعه سرا در قالب دو کاروان پیاده و سواره عازم مرقد امام می شوند. 800 نفر به صورت سواره و 20 نفر به صورت پیاده هستند.

۸۲۰ صومعه سرایی در مرقد امام حاضر می شوند

گیلان خبر: فرمانده سپاه صومعه سرا با بیان اینکه سالروز ارتحال امام خمینی(ره) یک رویداد بزرگ تاریخی و منشا تحول فرهنگی است، گفت: برای مراسم ارتحال امام 820 صومعه سرایی به مرقد امام خمینی(ره) اعزام می شوند.

به گزارش گیلان خبر، سرهنگ کیا عاشوری با بیان اینکه 820 نفر از عاشقان حضرت امام خمینی(ره) از صومعه سرا در قالب دو کاروان پیاده و سواره عازم مرقد امام می شوند، اظهار کرد: 800 نفر به صورت سواره و 20 نفر به صورت پیاده هستند.

وی افزود: کاروان پیاده در چهارم خرداد عازم شد و کاروان سواره در 13 خرداد ماه امسال عازم مرقد امام می شوند.

فرمانده سپاه صومعه سرا با اشاره به اینکه سالروز ارتحال امام خمینی(ره) یک رویداد بزرگ تاریخی و منشا تحول فرهنگی است، گفت: امروز در این مقطع حساس که توسط مقام معظم رهبری به دهه پیشرفت عدالت نامگذاری شده، سیره رفتار و گفتار امام(ره) الگو و حجتی برای همه ما است و باید راه امام را ادامه دهیم.

عاشوری تصریح کرد: هم‌زمان با برگزاری سالگرد ارتحال امام راحل در مصلی جعفری شهرستان، به مناسبت سالروز ارتحال امام راحل در روستاهای بزرگ بخش مرکزی و بخش تولمات و گوراب زرمیخ مراسم سوگواری و عزاداری برگزار می‌شود.

 

کد مطلب: 765

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر