ملوانان به دنبال سومین پیروزی پیاپی

در هفته 21 لیگ برتر فوتبال ملوان در خوزستان به مصاف استقلال این شهر می روند.

ملوانان به دنبال سومین پیروزی پیاپی

به گزارش گیلان خبر: تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در ادامه هفته 21 لیگ برتر در یک دیدار حساس و مهم در خوزستان به مصاف تیم استقلال این شهر خواهد رفت. ملوان 20 بازی دارای 18 امتیاز و استقلال با انجام همین تعداد بازی توانسته 19 امتیاز کسب کند. حال این بازی برای هر دو تیم از لحاظ جایگاه جدولی بسیار مهم به نظر می رسد. هر کدام از دو تیم می توانند در صوتر کسب سه امتیاز خود را تا حدودی از منطثه خطر دور کنند. 

ملوان در صورت برد می تواند تا 2 پله در جدول صعود کند و در مقابل استقلال خوزستان هم در صورت برد و کسب سه امتیاز می تواند خود را یک پله ای در جدول بالا بکشد.

در بازی رفت دو تیم در شهر انزلی دو تیم به نتیجه تساوی یک بر یک رضایت دادند اما با توجه به وضعیت دو تیم تساوی در بازی فردا برای هیچ کدام از دو تیم راضی کنند نیست. تیم ملوان در نیم فصل دوم توانسته دو بازی مهم و زیبا را با سرمربیگری فیروز کریمی با پیروزی پشت سر بگذارد و سخت به دنبال ادامه همین روند می باشد و استقلال خوزستان در هفته پیش با نتیجه 2 بر 1 از ذوب آهن اصفهان شکست خورد و حالا برای جبران نتیجه بازی قبل پا به میدان خواهد گذاشت.

روح الله سیف اللهی مهاجم  استقلال خوزستان که در بازی قبلی این تیم اخراج شده بود، تنها بازیکن محروم این دیدار است. احمد آهی و جلال رافخایی نیز دو بازیکن مصدوم ملوان هستند که این دیدار را از دست داده اند.

کمیته داوران علیرضا فغانی را به عنوان داور این بازی با کمک های علیرضا ایلدروم و فرزاد بهرامی انتخاب کرده است. همچنین جواد رحیم زاده را به عنوان داور چهارم و حیدر شکور را به عنوان ناظر این دیدار برگزیدند. این دیدار از ساعت 15:30 در ورزشگاه غدیر اهواز برگذار خواهد شد.

کد مطلب: 7945

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر