خط عزت و مقاومت در ایران جاری و ساری است

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه امروز تربیت فاطمی می‌تواند حسینیان را تربیت کند، گفت: خط عزت و مقاومت در ایران جاری و ساری است.

خط عزت و مقاومت در ایران جاری و ساری است

به گزارش گیلان خبر : سردار سید محمد باقرزاده دقایقی پیش در مراسم تشییع پیکر دو شهید گمنام و یک شهید تفحص شده در میدان شهدای ذهاب رشت با تسلیت ایام فاطمیه و خاکسپاری دو شهید گمنام در پردیس دانشکده بنت‌الهدی صدر دانشگاه فرهنگیان گیلان، اظهار کرد: دانشجویان با استقبال از خاکسپاری شهدای گمنام در دانشگاه این پیام را می‌دهند که می‌خواهیم دانشگاه‌ها را فاطمی کنیم.

وی تشییع شهدای گمنام را نشان‌دهنده وفاداری مردم به شهیدان دانست و تصریح کرد: مردم ایران با تشییع شهدای گمنام نشان می‌دهنده که در خط شهدا هستند.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه امروز تربیت فاطمی می‌تواند حسینیان را تربیت کند، گفت: امروز خط عزت و مقاومت در ایران جاری و ساری است.

باقرزاده با بیان اینکه شهدا در مسیر خود ایستادگی کردند و عقب‌نشینی نداشتند، بیان کرد: ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن نشان داد از آرمان شهدا جدا نمی‌شود.

وی شهدا را نماد مقاومت ملت ایران دانست و خاطرنشان کرد: مردم ایران از ادامه راه شهدا مایوس نمی‌شوند و این مسیر دلدادگی به فاطمه (س) و علی (ع) است.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تفحص شهید محمدعلی حسن‌جانی شهید دوران دفاع مقدس در منطقه زبیدات عراق، یادآور شد: سال 66 شهید مذکور از لشکر 21 نیروی زمینی ارتش در درگیری با رژیم بعثی عراق به شهادت رسیده است.

به گزارش گیلان خبر ، دو شهید گمنام و شهید محمدعلی حسن‌جانی شهید دوران دفاع مقدس امروز در شهر رشت تشییع شد.

پیکر دو شهید گمنام در پردیس بنت‌الهدی دانشگاه فرهنگیان گیلان در رشت خاکسپاری شد و پیکر شهید محمدعلی حسنجانی در گلزار شهدای سنگر خاکساری می‌شود.

کد مطلب: 8132

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر