رستگار: افزایش تردد در محور قزوین‌ ـ‌ رشت

فرمانده پلیس راه گیلان گفت: محور قزوین‌ ـ رشت همچنان پرترددترین محور در گیلان است.

رستگار: افزایش تردد در محور قزوین‌ ـ‌ رشت

به گزارش گیلان خبرمهیار رستگار امروز در گفت‌وگویی در رشت با اشاره به وضعیت ترافیکی محورهای استان اظهار کرد: اکنون محور قزوین‌ ـ‌ رشت پرترددترین محورهای استان است.

وی با بیان اینکه با آغاز موج دوم سفرها، همچنان مسافران زیادی وارد گیلان می‌شوند، افزود: محورهای رشت‌ـ چابکسر و آستارا‌ ـ‌ اردبیل جزو محورهای پرتردد هستند.

فرمانده پلیس راه گیلان با اشاره به اینکه تمام محورها باز است و تردد در آنها جریان دارد، تصریح کرد: هواشناسی گیلان هوای بارانی را از امروز برای گیلان پیش‌بینی کرده و رانندگی در این شرایط سخت‌تر است. مسافران و رانندگانی که وارد گیلانی می‌شوند ممکن است تجربه رانندگی در چنین هوایی را نداشته باشند بنابراین از آنها می‌خواهیم فاصله طولی با خودروی جلویی را رعایت کرده و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

رستگار سطح جاده‌ها را بر اثر بارش باران لغزنده خواند و خاطرنشان کرد: رانندگان مراقب حاشیه جاده‌ها، عابران پیاده و موتورسواران باشند و با احتیاط رانندگی کنند.

وی پرهیز از حرکات مخاطره‌آمیز در رانندگی را مورد تأکید قرار داد و خاطرنشان کرد: پلیس با چنین رانندگانی برخورد جدی می‌کند و علاوه بر ضبط گواهینامه خودروی آنها نیز توقیف می‌شود.

کد مطلب: 8228

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر