سفر رئیس جمهور به گیلان از اهمیت ویژه ای برخوردار است

همزمانی سفر رییس جمهور به استان گیلان با بیانیه لوزان بر اهمیت آن خواهد افزود.

سفر رئیس جمهور به گیلان از اهمیت ویژه ای برخوردار است

گیلان خبر : فرماندار ماسال با اشاره به سفر قریب الوقوع  ریاست جمهور و هیئت دولت به استان گیلان تصریح کرد: همزمانی این سفر با سال جدید و بیانیه لوزان موجب خواهد شد: این سفر از لحاظ بیان سیاست های دولت در سال جدید و ارائه دیدگاه رییس جمهور در خصوص مذاکرات هسته ای از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار باشد.
به گزارش گیلان خبر فرماندار ماسال در جلسه ستاد هماهنگی سفر هیئت محترم دولت به شهرستان ماسال اظهار داشت: در روزهای اخیر شاهد موفقیت بزرگ تیم مذاکره کننده هسته ای در عرصه دیپلماسی بین المللی بوده ایم که دارای بازتاب های گسترده ای در عرصه ی جهانی بوده است.
محمود قاسم نژاد حفظ حقوق هسته ای از جمله تحقیق و توسعه در این خصوص و لغو کلیه تحریم های مربوط به آن را از جمله نقاط عطف بیانیه لوزان دانست و افزود: دشمنان انقلاب اسلامی سالهای مدیدی با انکار حقوق هسته ای کشورمان در صدد ترور دانشمندان هسته ای و محرومیت دانشجویان از تحصیل در رشته های مرتبط با آن بر آمدند اما با ایستادگی های ملت ایران در مقابل تحریم ها و سختی ها، دشمن به صراحت اعتراف کرد که قادر نیست ملت ایران را به زانو در آورد.
وی با تاکید به تاثیر توافقنامه هسته ای احتمالی بر اقتصاد کشور ابراز امیدواری کرد: همانگونه که در چند روز اخیر شاهد جهش در بورس و سرمایه گذاری بوده ایم با انجام توافق هسته ای ضمن تامین حقوق هسته ای کشور شاهد رشد و بالندگی اقتصاد کشور باشیم.
فرماندار ماسال همچنین با اشاره به سفر قریب الوقوع  ریاست محترم جمهور و هیئت دولت به استان گیلان تصریح کرد: همزمانی این سفر با سال جدید و بیانیه لوزان موجب خواهد شد: این سفر از لحاظ بیان سیاست های دولت در سال جدید و ارائه دیدگاه رییس جمهور در خصوص مذاکرات هسته ای از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار باشد.
قاسم نژاد با توجه به سفر نماینده هیئت دولت به شهرستان ماسال خاطر نشان ساخت: چهار بانده کردن محور کلیدبر یه ماسال، احداث سد خشکه دریا، راه اندازی معادن فلزات و سنگ های معدنی  در راستای ایجاد اشتغال و معرفی ییلاق اولسبلنگاه به عنوان روستای نمونه گردشگری از جمله مهمترین درخواست های شهرستان ماسال در این سفر خواهد بود.

 

 

کد مطلب: 8323

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر