با انتشار یک نامه سرگشاده صورت گرفت؛

انتقاد آستارایی ها از سخنرانی یونسی در این شهر

مردم آستارا با انتشار یک نامه سرگشاده از روحانی بابت حضور «فردی حاشیه ساز و غیر عضو در کابینه که در ماههای اخیر نیز اظهارات نامعقول و غیر مسئولانه ای داشته و با این اظهارات موجب تشنج در سطح جامعه داخلی و بین الملل گردیده است» به جای وی در این شهر گلایه کردند.

انتقاد آستارایی ها از سخنرانی یونسی در این شهر

گیلان خبر: مردم آستارا با انتشار یک نامه سرگشاده از روحانی بابت حضور «فردی حاشیه ساز و غیر عضو در کابینه که در ماههای اخیر نیز اظهارات نامعقول و غیر مسئولانه ای داشته و با این اظهارات موجب تشنج در سطح جامعه داخلی و بین الملل گردیده است» به جای وی در این شهر گلایه کردند.

متن کامل این بیانیه که یک نسخه از آن به گیلان خبر ارسال شده است، بدین شرح است:

خیر مقدم و گلایه مرزداران آستارامحضر رییس جمهور

بسم الله الرحمن الرحیم
آستارا دیار مرزداران غیوریست که در طول تاریخ از کیان این مرزوبوم دفاع کرده اند و پس از انقلاب شکوهمند اسلامی با تقدیم بیش از۱۶۰ شهید به نظام اسلامی پایبندی خود به ارزشهای انقلاب را ثابت نموده اند.

امروز با حضور رییس محترم جمهوری اسلامی ایران در دیار سرسبز گیلان آرزوی آن داریم که برکات حضور ایشان و هیئت همراه موجبات پیشرفت و تعالی این استان را فراهم سازد.

رئیس محترم جمهور جناب آقای حجت الاسلام دکتر حسن روحانی ضمن عرض خیر مقدم محضر حضرتعالی و هیئت همراه و به تبعیت از رهبر عزیزمان حضرت امام خامنه ای (مدظله) و رهنمودهای حکیمانه و مدبرانه ایشان مبنی برهمدلی و همزبانی دولت و ملت ٬ ضمن اعلام آمادگی جهت تحقق شعار سال٬ مواردی را از سر گلایه به محظرتان عرض می نماییم.

شهرستان مرزی بندر آستارا دروازه اروپای شرقی بوده و از حساسیت ویژه ای از لحاظ ورود اتباع خارجی و گردشگران کثیر داخلی برخوردار و نیز دارای ظرفیت بالای فرهنگی و اقتصادی می باشد، از دولت تدبیر و امید انتظار آن میرفت که با توجه به موقعیت آستارا یکی از اعضای هیئت دولت در این شهرستان مرزی به عنوان نماینده شما حضور پیدا می کرد.

ولی متاسفانه بر خلاف انتظار مردم آستارا که در دورترین نقطه نسبت به مرکز استان قرار دارند ، فردی حاشیه ساز و غیر عضو در کابینه که در ماههای اخیر نیز اظهارات نامعقول و غیر مسئولانه ای داشته و با این اظهارات موجب تشنج در سطح جامعه داخلی و بین الملل گردیده است، به نمایندگی از حضرتعالی حضور خواهند یافت و این، چنین می نماید که ، شهرستان آستارا در نظر شما جایگاهی ندارد، شایان ذکر است آقای یونسی چند ماه پیش نیز با حضور در منطقه غرب گیلان و اظهارات نسنجیده باعث ایجاد اختلاف مذهبی در منطقه شده است.


در انتها توفیقات روزافزون تمام سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی در زیر سایه ولایت را از درگاه باریتعالی خواستاریم.


والسلام علی من التبع الهدی
جمعی از مرزداران شهرستان مرزی بندر آستارا

کد مطلب: 8379

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر