میزبانی ملوان از آبی پوشان تهرانی

در هفته 26 لیگ برتر فوتبال تیم فوتبال ملوان در خانه میزبان تیم استقلال تهران می باشد.

میزبانی ملوان از آبی پوشان تهرانی

به گزارش گیلان خبردر ادامه رقابتهای لیگ برتر فوتبال و از هفته 26 دو تیم ملوان انزلی و استقلال تهران در انزلی به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار  برای هر دو تیم از حیث جایگاه جدول بسیار مهم بوده و هر دو تیم برای کسب سه امتیاز مسابقه پا به میدان خواهند گذاشت.


ملوان
تیم ملوان که پس از روی کار آمدن فیروز کریمی نتایج خوبی گرفته بود چند هفته ای است که دیکر نشانی از آن نتایج وجود ندارد و نوار پیروزی های این تیم قطع شده است، اما حالا در خانه به دنبال کسب سه امتیاز و قطعی کردن بقا در لیگ برتر می باشد. تیم ملوان در حال حاضر با انجام 25 توانسته 25 امتیاز کسب کند و در رده 12 جدول قرار دارد و می تواند با کسب سه امتیاز این بازی 28 امتیازی شده و به رده دهم جدول صعود کند البته در صورت توقف رقبای خود، اما اگر در این بازی امتیاز از دست بدهد اتحمال این می باشد که از این رده پایین تر هم برود دوباره به منطقه سقوط نزدیک شود.


استقلال تهران
با شروع نیم فصل دوم تیم استقلال توانست نتایج خوبی بگیرد و خود را به کورس قهرمانی نزدیک کند اما دوباره چند هفته ای است که در نتیجه گیری ناکام است و کادرفنی این تیم نیز تحت فشار می باشد. استقلال با 42 امتیاز عملا شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ ندارد و بیشتر به کسب سهمیه آسیا در فصل بعد را در سر دارد. این تیم اگر بتواند در انزلی سه امتیاز را بگیرد می تواند تا رده سوم جدول صعود کند و امیدوار به گرفتن سهمیه آسیایی باشد و همه اینها در صورتی می باشد که رقبای استقلال امتیاز از دست بدهند.


با این اوصاف تساوی به درد هیچ یک از دو تیم نخواهد خود و دو تیم را از هدف خود دور خواهد کرد. این بازی در تاریخ جمعه 28 فروردین ماه جاری از ساعت 17:30 در انزلی برگذار خواهد شد.

کد مطلب: 8383

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر