مصاف سخت ملوان مقابل شاگردان منصوریان

از هفته 27 لیگ برتر امروز (یکشنبه) چهار دیدار برگذار می شود.

مصاف سخت ملوان مقابل شاگردان منصوریان

به گزارش گیلان خبر: هفته 27 لیگ برتر فوتبال ایران امروز (یکشنبه) با چهار دیدار به پایان خواهد رسید که در یکی از مهمترین بازیها تیم ملوان بندر انزلی در تهران میهمان تیم رده دومی نفت تهران می باشد.

در حال حاضر تیم ملوان با کسب 26 امتیاز در رده 12 جدول بوده و می تواند با کسب سه امتیاز این مسابقه تا رده 10 بالا بیاید و جای پرسپولیس را هم بگیرد و خود را از منطقه خطر دور کند اما اگر در این بازی شکست بخورد احتمال اینکه از این رده هم پایین تر برود محتمل می باشد و در مقابل تیم نفت که در حال پیکار با تراکتورسازی برای کسب قهرمانی در لیگ برتر می باشد و در حال حاضر با 48 امتیاز در رده سوم قرار دارد و در صورت برد خانگی 51 امتیازی شده و می تواند رد صورت توقف تراکتورسازی به صدر هم برسد.

بازی رفت دو تیم در انزلی با تساوی یک بر یک به پایان رسید. دو تیم در این بازی یک محروم دارند. از تیم نفت کمال کامیابی نیا و از ملوان سید جلال رافخایی از حضور در این دیدار محروم هستند.

این بازی از ساعت 18 در ورزشگاه تختی تهران برگذار خواهد شد.

در دیگر بازیهای مهم امروز تیم صدرنشین تراکتور در خانه پیکان پیکار خواهد کرد و سایپا با پرسپولیس و نیز فولاد با ذوب آهن اصفهان دیدار خواهد کرد.

کد مطلب: 8427

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر