رییس سازمان بسیج اساتید گیلان:

اساتید بسیجی گیلانی آموزش پیوست نگاری فرهنگی می بینند

علیرضا جهانبخش، مهاجم ایرانی 21 ساله تیم نایمخن، عنوان بهترین بازیکن این فصل لیگ دسته اول هلند را به خود اختصاص داد.

اساتید بسیجی گیلانی آموزش پیوست نگاری فرهنگی می بینند

به گزارش گیلان خبر به نقل از روابط عمومی بسیج اساتید استان: محمد جلایی ، رئیس سازمان بسیج اساتید گیلان در گفتگوی اختصاصی با روشن خبر با اشاره به لزوم پیگیری فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص پیوست فرهنگی اعلام کرد: به منظور آماده سازی اساتید بسیجی جهت پیوست نگاری فرهنگی در پروژه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و ….. کارگاهی با همین عنوان و به مدت سه روز از ۱۵ لغایت ۱۷ اردیبهشت برگزار خواهد شد.

وی افزود : برگزاری این کارگاه با حضور دکترحسن بنیانیان، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و پیوست نگاری فرهنگی شورای عالی انقلاب فرهنگی و در دانشگاه گیلان خواهد بود.

محمد جلایی با اشاره به پتانسیل فراوان اساتید بسیجی گیلان ابراز داشت: شرکت کنندگان در این کارگاه ۱۵۰ نفر از اساتید برجسته استان می باشند.

رئیس سازمان بسیج اساتید گیلان در پایان در خصوص فرمایشات رهبر انقلاب پیرامون پیوست نگاری فرهنگی یاد آور شد: رهبری در دیدار با اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی در تاریخ  ۱۷/۹/۸۶ بر لزوم نظارت و هدایت دولت درخصوص مسائل فرهنگی تاکید کرده و فرمودند: «برخی اوقات ممکن است، تصمیم گیری‎ها و مصوّبات اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و حتی علمی، تبعات منفی فرهنگی در جامعه بوجود آورد که دلیل آن نبود پیوست فرهنگی است و دستگاههای مختلف در قبال جریان فرهنگ عمومی کشور مسئولند.

در طرح‌های گوناگونی که در کشور تنظیم می‌شود، … ، طرح‌های اقتصادی، طرح‌های پولی و مالی ، طرح‌های عمرانی حتماً یک پیوست فرهنگی ( وجود ) داشته باشد که آن پیوست فرهنگی مصوبه شورا‌‌ست ( شورای عالی انقلاب فرهنگی )و همه ملزم باشند که به آن پیوست فرهنگی توجه کنند و آن را لازم‌الاجرا بشمارند.»

 

 

کد مطلب: 8467

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر