استارت ملوان با ذوب آهن

ملوانان در اولین بازی لیگ برتر میزبان تیم ذوب آهن هستند.

استارت ملوان با ذوب آهن

به گزارش گیلان خبرلیگ برتر خلیج فارس امروز عصر با رقابت دو تیم سیاه جامگان و استقلالتهران در مشهد آغاز خواهد شد. تیم ملوان بند انزلی نیز که در این فصل امیر قلعه نویی، پرافتخار ترین مربی لیگ برتر را بر روی نیمکت خود می بیند در انتظار شروع لیگ رویایی بر خود می باشد.

ملوان در فصل نقل و انتقالات با مسکلات زیادی روبرو بودند و تنها دو هفته ای از آغاز تمرینات این تیم می گذرد و قلعه نویی نیز به همین میزان با بازیکنان این تیم تمرین انجام داده و می داند که کار سختی خصوصا در شروع لیگ 15 دارد.

از یک جهت به خاطر یارگیری دیر و مشخص نبودن مدیرعامل باشگاه و از سوی دیگر چند بازی سخت در چند هفته ابتدایی لیگ با مدعیان قهرمانی در لیگ برتر، اما در طرف دیگر این تیم به خاطر مجوز نظامی توانست چند بازکن سرباز مطرح از جمله حسین ماهینی، آرش افشین را جذب کند و کمی به تیم خود سروسامان بدهد.

لیست ملوان برای این فصل به شرح زیر می باشد:

سیدحسین حسینی - سرگئی پاشنکو - پژمان نوری - حسین ماهینی - آرش افشین - سهیل رحمانی - عزیز معبودی - سعید یوسف‌زاده - احمد آهی - فرزاد حاتمی - شهاب کرمی - مازیار زارع - عزت‌الله پورغاز - محمد آبشک - سیدجلال رافخایی - پویا نزهتی - محمدحسین کنعانی‌زادگان - مهیار زحمتکش - آیدین قویدل - محمد رضی‌‌پور - علی عابدی - صادق محرمی - نیما میرزازاد - امیرحسین مظلوم - حسین شنانی

 ملوانان در اولین بازی خود از ساعت 18:50 روز جمعه مورخ 9 مرداد 1394 در ورزشگاه تختی شهر انزلی به مصاف قهرمان دوره قبل جام حذفی، ذوب آهن اصفهان خواهند رفت. قضاوت این دیدار بر عهده آقایان تورج حق وردی - علی اکبر عظیم پور (کمک اول)- یعقوب حجتی (کمک دوم)- رضا عادل(داور چهارم)- ناظر داوری: فریدون اصفهانیان می باشد.

کد مطلب: 9253

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر