شکست سنگین داماش در اولین گام

تیم داماش گیلان دیروز و در اولین گام از سری رقابتهای لیگ دسته اول باشگاه های کشور مقابل تیم پیکان تهران با نتیجه سنگین سه بر صفر شکست خورد تا در اولین گام با مجید جهانپور ناکام باشد.

شکست سنگین داماش در اولین گام

به گزارش گیلان خبر: تیم داماش گیلان دیروز و در اولین گام از سری رقابتهای لیگ دسته اول باشگاه های کشور مقابل تیم پیکان تهران با نتیجه سنگین سه بر صفر شکست خورد تا در اولین گام با مجید جهانپور ناکام باشد.

در این بازی گل اول تیم پیکان را مرتضی آقا خان با عبور از بین مدافعان داماش در دقیقه 31 به گل رسید. این پایان کار در این نیمه نبود و دوباهر در دقیقه 45 آقا خان گل دوم خود و تیمش را با ضربه سر وارد دروازه داماش کرد تا کار داماش برای نیمه دوم سخت تر شود.

در نیمه دوم داماشی ها که به دنبال جبران نتیجه بودند نتواسنتد موقعیتهای مناسبی ایجاد کنند و بیشتر بازی در اختیار پیکانی ها بود و آنها با صبر و حوصله زیاد توانستند بازی ار اداره کنند وسرانجام در دقیقه 94 وقت اضافه بر روی اشتباهات متعدد بازیکنان داماش یک ضربه پنالتی برای پیکان اعلام شد که صادق بارانی آن را به گل تبدیل کرد و به نوعی تیر خلاصی ره به پیکر داماش شلیک کرد.

با این نتیجه تیم پیکان با گرفتن سه امتیاز و بر حسب تفاضل گل به صدر جدول رفت و داماش نیز در رده 19 جدول بیست تیمی لیگ دسته اول قرار گرفت و چشم به دیدارهای آینده دوخته است. 

کد مطلب: 9574

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر