اولین تساوی ملوان در این فصل رقابتهای لیگ برتر

تیم فوتبال ملوان در ورزشگاه تختی تهران مقابل تیم نفت به نتیجه تساوی پر گل دست یافت.

اولین تساوی ملوان در این فصل رقابتهای لیگ برتر

به گزارش گیلان خبردو تیم نفت تهران و ملوان بندر انزلی در اولین بازی هفته چهارم لیگ برتر جام خلیج همیشه فارس در ورزشگاه تختی تهران و پس از 90 دقیقه تلاش به نتیجه تساوی رضایت دادند.

این بازی برای نفتی های تهران از اهمیت بالایی برخوردار بود، از سرفی آنها در خانه بایز می کردند و از طرف دیگر در سه بازی قبلی خود دو تساوی و یک شکست در کارنامه خود ثبت کرده بود اما در مقاب ملوانی ها توانسته بودند هر دو بازی خانگی خود را با پیروزی و تنها بازی بیرون خانه را نیز واگذار کرده بودند.

در این بازی این ملوانان بودند که با انجام خظای هند سعید لطفی در محوطه جریمه و گرفتن پنالتی برای ملوانان توسط آرش افشین از میزبان خود پیش افتادند. این گل در دقیقه 23 به ثمر رسید. بعد از این گل میزابن فشار زیادی روی دروازه ملوان وارد کرد و سرانجام در دقیقه 27 و روی یک ضربه آزاد نفتی ها توسط سید جلال حسینی به گل رسیدند. نیمه اول با نتیحه تساوی به پایان رسید.

در نیمه دوم این تیم نفت بود که بازی را بهتر آغاز کرد و میل بیشتری به گلزنی نشان میداد و توانست در دقیقه 60 روی ارسال پاس داخل محوطه وحید حمدی نژاد برای امیری، این بایکن ملی پوش توانست دومین گل میزبان را به ثمر برساند.

استیلی که نمی خواست در دومین بازی خود طعم شکست را بچشد تیم خود را به جلو فراخواند و چند بار هم بر روی دروازه نفتی ها خطرساز شدند اما این موقعیت ها کارسازنبود.

بلاخره در دقیقه 77 روی کرنر ارسالی پژمان نوری ملوانان توسط عزت اله پورقاز گل تساوی را وارد دروازه میزبان کردند. 

اما این پایان کار نبود و عباس بوعذار با بدست آمدن یک ضربه آزاد پشت توپ قرار گرفت و با زدن شوت سنگین از راه دور و برخورد توپ به مدافعان ملوان بار دیگر میزبان را در دقیقه 90پیش انداخت تا میزبان به کسب اولین پیروزی در لیگ برتر امسال امیدوار شود.

اما بار دیگر عزت اله پورقاز این بار با یک ضرب آکروباتیک در دقایق تلف شده بار دیگر برای قوی های سپید گلزنی کرد تا این تیم بتواند از تیم نفت تهران در تهران امتیاز کسب کند.

در حال حاضرتیم ملوان با انجام چهار بازی و کسب 7 امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد و نفت تهران نیز با همین تعدا بازی و کسب 3 امتیاز در دره 10 جدول رده بنید قرار دارد.

کد مطلب: 9597

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر